EklentilerMinecraftSkin Pack

Animasyonlu Pelerin ve Zırh Modu RGB IŞIKLI – Minecraft

Oynatıcınıza yeni bir görünümün ötesinde daha fazla özelleştirme ekleyebilmeyi hiç dilediniz mi?

O zaman bu sizin için mükemmel bir paket; animasyonlu pelerinler, kanatlar, zırhlar ve bir hale dahil olmak üzere her biri farklı kozmetiklere sahip 12 farklı alt paket içerir – hepsinden önemlisi, tüm kozmetikler yalnızca sizde gösterilir!

İlk kozmetik, hız pelerini, ne kadar hızlı hareket ettiğinize bağlı olarak dokuyu değiştirir. Ek olarak, yumuşak ve sıkıcı ana kaya pelerin animasyonunun aksine ekstra ayrıntı için Java Sürümü pelerin animasyonları eklendi.


Yüklü sarmaşık pelerin, titreyen parıltı efektinin üzerinde hareketli bir katmana sahiptir.


Lunar istemci renk cape, büyüleyici parlaklık katmanı ile birlikte şık ve yüksek çözünürlüklüdür.


Nether portal pelerini yarı saydamdır ve oyuncunun arkasında portal parçacıkları yayar.


Sert kalp pelerininin merkezinde, sağlığınıza göre dokuyu değiştiren bir kalp vardır. Benzer şekilde, hasar aldığınızda kalp de hızla beyaz renkte yanıp söner.

TNT pelerininde bir patlama animasyon sekansı vardır. Oyuncu hasar aldığında da patlama parçacıkları yayar.


Badlion Client totem pelerini, oyuncu hasar aldığında parlar ve daha az belirgin olmasına rağmen benzer bir büyü katmanına sahiptir.Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz 2 ayrı animasyonlu zırh alt paketi vardır. Birincisi elmas, demir ve altın setler için göğüs plakasını dalgalı yapar. Yandığında, zırhlarda Java sürümünün eski sürümlerine benzer kırmızı bir katman bulunur. İkincisi, elmas zırhın kroma versiyonudur. Ancak her iki zırh alt paketi de bilerek tüm oyuncular için gösterilir.


Halo kozmetik, oyuncunun kafasının etrafında disk şeklinde yayılan ve karanlıkta parıldayan ateş parçacıkları içerir.


Son olarak, bir ejderha kanadı alt paketi var. Kırmızı-mavi bir kaplamaya sahiptir. Her zaman veya sadece herhangi bir zırh giyerken kanatların size gösterilmesi için 2 alt paket seçeneği vardır.

Video İnceleme

Download/İndir

Alternatif Link

İlgili Makaleler

17 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.