Call Of Duty Warzone Mobile çıkış tarihi ne zaman?

Activision’un sevile PC ve konsol oyunu Warzone yakında mobil platformlara taşınacak. Bilgisayar deneyimini el konsollarına göre optimize edecek ve aynı deneyimi taşınabilir platformlarda yaşayabileceğiz.

Warzone mobile için henüz açık bir beta veta tes sürümü edinemedik. Ancak Activision daha önce bazı şanslı oyunseverlere bir dizi kapalı beta test davetiyeleri dağıtmış ve bu test kullanıcıları bizlere oyunun neye benzediği konusunda bazı videolar sızdırmıştı. Yasak olsa da bu videolar çoktan sanal ortamlarda dolanmaya ve çoğalmaya başlamıştı. Aşağıdaki oynatıcıdan buna bir örnek görebilirsiniz.

Yasak olsada bazı test kullanıcıları oynanış videosu sızdırmıştı.

Warzone Mobile ne zaman çıkacak ve çıkış tarihi ne olacak?

Maalesef şuan için Warzone Mobile oyununa ait çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak 15 Eylül tarihinde Activision tarafından bir etkinlik yapılacak ve bu etkinlikte Warzone Mobile oyununa ait açık beta veya test tarihleri görmeyi düşünüyoruz. Yada Warzone Mobile oyununa ait daha fazla detay veya yeni bilgiler de edinmemiz mümkün. Bu etkinliği sizler için takip edeceğiz ve en yeni bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Meraklısı için Activision yeni oyunu Warzone Mobile için resmi web sitesini ve sosyal medya hesaplarını duyurdu. Takip etmek isterseniz aşağıdaki linklerden Warzone Mobile resmi sosyal medya hesaplarına göza atabilirsiniz.

Warzone Mobile sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir.

Twitter: https://twitter.com/WarzoneMobile

Facebook: https://www.facebook.com/CODWarzoneMobile/

Instagram: https://www.instagram.com/codwarzonemobile/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSGsC1ggLXyumgq_RQj1B3g

Web Sitesi: https://www.callofduty.com/warzonemobile

Not: 15 Eylül tarihinde Call Of Duty etkinliğini buradaki linkten canlı izleyebilirsiniz

2

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.