AndroidiOS

Call Of Duty Warzone Mobile çıkış tarihi ne zaman?

Activision’un sevile PC ve konsol oyunu Warzone yakında mobil platformlara taşınacak. Bilgisayar deneyimini el konsollarına göre optimize edecek ve aynı deneyimi taşınabilir platformlarda yaşayabileceğiz.

Warzone mobile için henüz açık bir beta veta tes sürümü edinemedik. Ancak Activision daha önce bazı şanslı oyunseverlere bir dizi kapalı beta test davetiyeleri dağıtmış ve bu test kullanıcıları bizlere oyunun neye benzediği konusunda bazı videolar sızdırmıştı. Yasak olsa da bu videolar çoktan sanal ortamlarda dolanmaya ve çoğalmaya başlamıştı. Aşağıdaki oynatıcıdan buna bir örnek görebilirsiniz.

Yasak olsada bazı test kullanıcıları oynanış videosu sızdırmıştı.

Warzone Mobile ne zaman çıkacak ve çıkış tarihi ne olacak?

Maalesef şuan için Warzone Mobile oyununa ait çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak 15 Eylül tarihinde Activision tarafından bir etkinlik yapılacak ve bu etkinlikte Warzone Mobile oyununa ait açık beta veya test tarihleri görmeyi düşünüyoruz. Yada Warzone Mobile oyununa ait daha fazla detay veya yeni bilgiler de edinmemiz mümkün. Bu etkinliği sizler için takip edeceğiz ve en yeni bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Meraklısı için Activision yeni oyunu Warzone Mobile için resmi web sitesini ve sosyal medya hesaplarını duyurdu. Takip etmek isterseniz aşağıdaki linklerden Warzone Mobile resmi sosyal medya hesaplarına göza atabilirsiniz.

Warzone Mobile sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir.

Twitter: https://twitter.com/WarzoneMobile

Facebook: https://www.facebook.com/CODWarzoneMobile/

Instagram: https://www.instagram.com/codwarzonemobile/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSGsC1ggLXyumgq_RQj1B3g

Web Sitesi: https://www.callofduty.com/warzonemobile

Not: 15 Eylül tarihinde Call Of Duty etkinliğini buradaki linkten canlı izleyebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.