Android

Apex Legends Mobile 2021 Yılı İçerisinde Çıkabilir

Oyuncular tarafından merakla beklenen Apex Legends Mobile, son yapılan açıklamalara göre bu yıl piyasaya sürülebilir.

Mobil platformlarda PUBG, Fortnite ve Call of Duty gibi yapımlara doğrudan rakip olacak olan Apex Legends Mobile ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. EA yetkilileri tarafınca yapılan açıklamayla beraber bir süredir söylenti haberlerine konu olan oyunun 2021 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği netlik kazandı.

2021 mali yılının ikinci çeyreği için birtakım açıklamalarda bulunan şirketin CEO’su Andrew Wilson, Apex Legends’ın mobil sürümünün geliştirme aşamasında olduğu ve herhangi bir aksilik olmaz ise bu yıl içerisinde piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Wilson her ne kadar Apex Legends’ın mobil sürümünün geliştirilmekte olduğunu doğrulamış olsa da, oyunun çıkış tarihi hakkında herhangi bir net bir açıklamada bulunmadı. Ancak Wilson’un açıklamalarını göz önünde bulunduracak olursak, bahsi geçen oyunun Mart 2021’den sonra piyasaya sürülebileceğini tahmin etmekteyiz.

Hatırlarsanız, Respawn yetkilileri söz konusu Battle Royale oyunun iOS ve Android cihazlara geleceğini duyurmuştu. Ancak, oyun hakkında herhangi bir detay paylaşılmamıştı. Fakat yapımcı firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda bahsi geçen oyunun ilk etapta bazı ülkelerle sınırlı olacağı iddia edilmişti.

Kaynak: Tecnopat

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.