AndroidiOS

Firefront Mobile Alfa kayıtları başladı

Firefront Mobile Alfa kayıtları Android ve iOS için başlamıştır. Geliştirici oyuna binlerce yeni test kullanıcısı dahil etmek istiyor.

Firefront Mobile adlı mobil oyunun Android platformundaki oyuncuları, bir sonraki alfa test turunu dört gözle bekliyorlar. Şimdi geliştirici ekibi, birkaç bin test slotu açmayı planlıyor. Oyuncuların bu testlere katılabilmesi için Discord kanalını ziyaret etmeleri gerekmektedir. “bot-commands” bölümünde belirli bir komutu kullanmaları gerekmektedir. Ancak, her ne kadar testin yakında başlaması bekleniyor olsa da, tüm detayların kesin olarak dahil edileceği konusunda garanti verilememektedir.

Artık Firefront Mobile Alfa oyuncuları, oyunla ilgili videolar ve çeşitli içerikleri oluşturma özgürlüğüne sahipler. Önceki test aşamalarında böyle bir olanak bulunmuyordu. Hatta geliştirici ekibi, bu tür içerik oluşturma girişimlerine karşı sert bir tutumun sergilendiğini belirtiyordu.

Firefront Mobile’ın alfa testi için hangi cihazların seçileceği henüz net değil. Bu cihazların seçimi, hala açıklığa kavuşmamış durumda. Rastgele mi yapılacağı, yoksa başvuruların sırasına göre mi belirleneceği belli değil. Oyunda yer alan iki takım, ABD ve Rusya olmak üzere, oyuncuları iki farklı gruba ayırıyor. Ayrıca oyuncular, isimleri gerçek coğrafi konumlardan esinlenen haritalarda birbirleriyle çarpışma şansı yakalıyorlar.

Teste katılmak isteyen oyuncular, aşağıdaki adımları takip edebilirler:

  1. İlk önce Discord kanalına üye olun.
  2. Ardından “bot-commands” bölümüne gidin.
  3. Daha sonra verilen komutu kopyalayıp yapıştırın.
  4. Son Olarak Alfa testi için sıranızı beklemeye başlayın.

Testin başlama tarihi yaklaştıkça güncellemeleri takip etmeyi unutmayın ve bu heyecan verici deneyimi yaşamak için sabırsızlanın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.