EklentilerMinecraft

Araba (JEEP) Modu Minecraft

Dizel tabanlı ciddi bir saldırganlık zamanı! Cipinize girin ve çetelerin tekerleklerin altında çıtırdayan yatıştırıcı seslerini dinleyin. Çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır. Kulağa hoş geliyor değil mi!

Herkesin hayali Minecraft’ta kendi Jeep’ine sahip olmaktır. Yoksa bu sadece ben miyim? Kesinlikle hayır. Yerel Minecraft araba bahçenize gidin, renginizi seçin ve bu zümrütleri harcamaya hazırlanın! Tamam, aslında ücretsizdirler. Eğer bulabilirsen.

Oldukça sertler ve deneyimlerim bana hayatta kalmak için biraz iyi olduklarını söylüyor ama aman tanrım çok eğlenceli. İki model var, iki kişilik ve dört kişilik (sürüş paylaşımı için daha iyi). Çoğu düşman çetenin (‘canavar’ ailesine ait herhangi bir şey) üzerinden geçecekler ve düşman olmayan çeteleri yalnız bırakacaklar, zeki hey.

Nasıl elde edilir

Adım 1: Gece vakti bir ormana gidin.

2. Adım: Bir Jeep enkazını arayın

3. Adım: Bir Jeep enkazı için daha fazla arama yapın

Adım 4: Bu Jeep’i onarmak için bir Jeep Onarım Kiti kullanın

Adım 1’den önce adım çünkü bunu unutmuşum ama şimdi hatırlıyorum: Bir Jeep Tamir Kiti oluşturun

Download/İndir

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.