AndroidiOS

Arena Breakout Android için erken erişime açıldı

Merhaba oyuncular,

Kapalı beta Testinin artık Avustralya, Yeni Zelanda ve Filipinler’de kullanılabileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Sizi oyunumuzun erken sürümünü deneyimlemeye davet ediyoruz ve oyunu geliştirmemize yardımcı olacak geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Arena Breakout, mobil cihazlarda oynaması ücretsiz, sürükleyici bir taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Dark Zone adlı ölümcül bir açık dünyaya sahip olan Arena Breakout, onurlu bir görev gücü üyesi veya vicdansız bir haydut olmanızı sağlar. Arena Breakout’un gerçekçi sağlık sistemi ile hayati organlarınızı dikkatlice izleyin ve 10’dan fazla farklı yara tipine uygun tedaviyi uygulayın ve hayatta kalmayı sağlayın.

İster gizlice ortalıkta dolanmak, ister düşmanlarla kafa kafaya çarpışmak olsun, tarzınızı oynamayı unutmayın! Düşmanları yenmek kazanmanın tek yolu değil, amaç erzak aramak ve başarılı bir şekilde kaçmaktır!

[Oyun özellikleri]

**Sürükleyici Silah Oyunu**
Gerçekçi ışık ve gölge efektleri için gerçek zamanlı dinamik işleme, Volumetric Cloud teknolojileri ve 1.200’den fazla ses efekti, oyunculara mobil cihazlarda sürükleyici bir görsel ve ses konsolu kalitesinde deneyim sunar.

**Nihai Silahçılık**
Oyun, kendi silahınızı yaratmak için 10’dan fazla modifikasyon yuvasına sığacak 700’den fazla parçaya sahip gelişmiş bir silah modifikasyon sistemi de dahil olmak üzere oyuncu için yüksek düzeyde kişiselleştirme sunar.

**Dişlinizi Seçin**
Gear Up – Hafif veya ağır, hepsi size kalmış.

** Servet için Savaş**
Düşmanlarınızı yenin veya her şeyi kaybedin, NPC’lerden ve insan Rogue’lardan başarıyla kaçınmayı seçebileceğiniz veya öldüğünüzde baskın envanterinizi kaybedebileceğiniz anlamına gelir.

**Kazanmak İçin Çıkış**
Bu bir savaş, aynı zamanda bir kumar. Ekipmanı başka bir baskın için saklayarak canlı çıkın.

**Zengin Olmak İçin Ticaret Yapın**
Nihai baskın kurulumunuzu oluşturmak için açık bir pazardaki diğer oyuncularla her baskından boşaltılan öğeleri takas edin!

⚠️ Not: .apks dosyaları normal .apk dosyaları gibi yüklenmez. Bunun için buradaki linkten APKS Installer uygulaması yüklemeniz ve bu uygulama ile kurulumu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.