AndroidiOS

Endless Nightmare 4: Prison

Mobil oyun Endless Nightmare: The Prison, Çin’de iOS ve Android’de piyasaya sürüldü. Şu anda beta testinde ve davetlisiniz.

Endless Nightmare: The Prison , korku ve bulmaca unsurlarına sahip akıllı telefonlar için bir maceradır . Ailesinde “trajik vakalar” olan ve bunun sonucunda pek çok şeyin yok edildiği ve koridorlarda ölü mahkumların yürüdüğü sıra dışı bir hapishaneye düşen eski bir asker olarak oynayacaksınız. Önceki Endless Nightmare oyunlarında olduğu gibi, kapıları açmak ve hikayede ilerlemek için öğeleri aramanız ve onları yok etmek için gizlice düşmana yaklaşmanız gerekecek.

Endless Nightmare: The Prison’da tamamen Çince karakterlerin varlığına rağmen, ana noktaları onlarsız anlayacaksınız – kartuşlar tabancaya yerleştirilir ve sürekli çalışırken enerji boşa harcanır. Muhtemelen bulmaca ipuçları, premium para birimi veya reklamla satın alınır. Ek olarak, külçeler ve bir pompa dalı için ürün geliştirmesi mevcuttur. Geçmeyi kolaylaştırmak için daha fazla cephane mi istiyorsunuz? Reklamlara bakın.

Endless Nightmare’in geliştiricileri oyuncuları dinledi, böylece reklam miktarını azalttılar ve bunun için daha fazla ödül eklediler. Ayrıca, ölürseniz cephane yerinde kalacaktır.

[appbox googleplay endless.nightmare.weird.prison.horror.scary.free.android]

İndirme Linkleri:

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.