AndroidGeneliOS

Arena Breakout çıkış tarihi iki gün erkene alındı

Arena Breakout çıkış tarihi iki ülkede iki gün önce başlayacak. Bunun dışında geliştirici birde Haziran ayında test başlatacak.

Arena Breakout çıkış için, iOS ve Android’de küresel bir lansmana hazırlanıyor. Ve daha önce çıkış tarihi – App Store’da olduğu gibi – 16 Temmuz olarak kabul edildiyse, şimdi geliştiriciler kesin tarihi açıkladılar.

Arena Breakout 14 Temmuz’da 2 gün erken çıkıyor. Bunu discord adreslerinden duyurdular. Şu an oyun App Store ve Google Play Store üzerinden ön kayıt yapılıyor. Ancak 26 Haziran’da Arena Breakout, Brezilya ve Filipinler’de Google Play’de yayınlanacak; bu bir deneme sürümü olacak.

Arena Breakout global launh

Arena Breakout geliştiricileri, daha fazla sarmal için 1.200’den fazla ses efekti vaat ediyor. Ve sürekli zaferler için, 700’den fazla silah parçasından vücut kitlerini birleştirip denemeniz gerekir. Ödül ne kadar yüksekse, savaş alanında başıboş bir mermiden ölme riski o kadar yüksek olur.

Arena Breakout oyuncuları ne diyor?

“Bu harika bir oyun, ancak eşleştirmenin düzeltilmesi gerekiyor – 10. seviyeye kadar kolay maçlar oluyor ve bundan sonra sürekli olarak 30. seviyenin üzerinde düşmanlarla karşılaşıyorsunuz. Çin’de piyasaya sürüldüğünden beri oynayanlara karşı kazanmak zor.”

“Bu oyunda çok fazla hacker var, bu yüzden sürekli kaybedeceksiniz. İndirmeyin.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.