AndroidiOS

Fifa Mobile Dünya Kupası Katar 2022 Çinde yayınlandı

[FIFA yetkili, gerçek liglerde 10.000’den fazla oyuncu]

Çin pazarına giren ilk futbol temalı rekabetçi mobil oyun olan “FIFA Futbol Dünyası”, “Çin’de FIFA tarafından yetkilendirilmiş tek bağımsız mobil oyundur”. 10.000’den fazla gerçek yıldız, 30’dan fazla gerçek lig ve büyük kulüpler “FIFA Futbol Dünyası”nda!

[Terminal oyununun klasik işleyişini miras alan yumuşak his]

Farklı oyuncuların operasyon ihtiyaçlarını karşılamak için, “FIFA Soccer World” iki tamamen farklı operasyon modu sunar: “geleneksel rulet operasyonu” ve “nokta ve kaydırma operasyonu” – birincisi, mükemmel bir şekilde karşılayan geleneksel tutma operasyonunu mükemmel bir şekilde miras alır. yüksek için rekabetçi oyuncuların ihtiyaçları Zor operasyon ve becerilerin peşinde, ikincisi, başlama eşiğini büyük ölçüde azaltan ve sıradan oyuncuların ihtiyaçları ile daha uyumlu olan dokunmatik ekranın avantajlarından tam olarak yararlanıyor.

[Orijinal geliştirme, istediğiniz zaman özel bir süperstar yaratın]

“FIFA Futbol Dünyası”nda büyük isimler tek seçenek değil – oyun, geçmişteki benzer oyunlardan çok daha özgür olan bir oyuncu geliştirme mekanizmasına sahip. Hangi oyuncuyu severseniz sevin, gerçekte bir süperstar olamasa bile, yavaş yavaş “FIFA Futbol Dünyası”nda Ronaldo ve Messi ile karşılaştırılabilir en iyi oyuncu haline gelebilir!

[Yıldızlar parlıyor, yeşilliklere karşı efsanevi aktif savaş]

Çok sayıda aktif oyuncuyu oyuna dahil etmenin yanı sıra, tarihte olağanüstü başarılara sahip efsanevi yıldızlar da birbiri ardına katılacak ve oyuncular süper yıldızların efsanevi kariyerlerini daha derinden anlayabilecek!

【Gerçek zamanlı savaş, her zaman, her yerde aynı alanda rekabet edin】

“FIFA Soccer World”, gerçek zamanlı PVP oyununu benimser ve gerçek zamanlı PVP gerçekleştirebilen ilk yerli futbol rekabetçi mobil oyunu olur. Mobil oyun oyuncularının parçalanmış eğlence süresi göz önüne alındığında, tek bir oyun sadece 5 dakika sürer ve oyuncuların günlük işe gidip gelme ve boş zamanlarında savaş eğlencesinin tadını çıkarmalarını sağlar!

【Özel açıklama】

“FIFA Soccer World” oyununda, kullanıcılar bir platform hesabıyla (QQ veya WeChat) giriş yapar ve oyundaki seviyeler, arkadaşlar ve satın alınmamış diğer değerler dahil olmak üzere bazı verileri senkronize edebilir. Oyunda kullanıcılar tarafından satın alınan oyun jetonu “kuponları” bu uygulamada kullanımla sınırlıdır. Tencent platformundaki Q jetonları ve Q puanları gibi sanal para birimleri oyunda kullanılamaz. “FIFA Futbol Dünyası”ndaki tüm piyango etkinliklerinin Apple ile hiçbir ilgisi yoktur ve son yorumlama hakkı Tencent’e aittir.

Download Android, iOS (Web Sitesi – Çin)

Download Android APK (Web Sitesi – Çin)

Download iOS (App Store – Çin)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.