iOS

VR özel oyunu Mare: Pocket Edition iOS’da göründü

Mare: Pocket Edition’da oyuncular Mare kuşunun gizemlerini öğrenecekler. Sadece önce ödemek zorundasın.

Mare: Pocket Edition, VR oyununun akıllı telefonlara bağlantı noktasıdır. Şimdiye kadar iOS’ta bir sürüm çıktı, 110 TL’ye mal oluyor. Geliştiriciler birinci şahıs bakış açısını bırakmış olsa da sanal gerçeklik gözlüğü gerektirmiyor . Oyuncular, bulmacaları çözen ve düşmanlarla savaşan bir kızı izleyecek ve ona yardım edecek. Akım sayesinde rakipleri yok edebilir ve hikayede ilerleyebilirsiniz.

Mare: Pocket Edition’ın geliştiricileri, fragmana bakılırsa, sonunda önemli bir rol oynaması ve son patronla bulutlarda savaşması gereken gizemli kuş Mare hakkında bilgi edinmeyi teklif ediyor. Oyun 8 hikaye bölümü ve bir ortam müziği sunuyor. Ayrıca seviyelerde, yerel dünyayı daha iyi anlamaya yardımcı olacak sırları aramak gerekecektir.

Mare: Pocket Edition’ın hikayesinin yerel mekanlar ve sessiz sahneler üzerinden keşfedilmesini bekliyoruz. Bu arada Visiontrick Media stüdyosu, daha önce iOS Pavilion: Touch Edition’a aktarılan mobil bağlantı noktasında devreye girdi . Mare, 9 Aralık 2022’de piyasaya sürüldüğü andan itibaren bir ay içinde App Store’daki bulmacalar arasında 47. sıraya ulaştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.