AndroidMobil Oyunlar

Armed Conflict: Shooting Games Android de birçok ülkede yayınlandı

Armed Conflict, Android için birinci şahıs nişancı oyunudur. Şimdiye kadar, bu oyunun erken bir sürümü 7 ülkede Android için yayınlandı.

Tepeden tırnağa silahlı gruplar arasındaki modern savaştan bahsedecek. Geliştiriciler, dünyanın her yerinden oyuncuların bir çatışmada karşı karşıya geleceğine söz veriyor.

Armed Conflict, Counter-Strike Mobile ve Standoff 2’ye rakip olabilir – oyunun mükemmel grafikleri, net bir arayüzü, kalçadan ateş etme, vücut kitini ayarlama ve düşmanı hızla yok etme yeteneği vardır. Bazı haritalar, oyuncuların Dust_2’den hatırladığı Arapça bir ayar sunar.

Armed Conflict’te gövde kitine ince ayar yapabildiğiniz için memnunum – bir susturucu, dürbün, klips, kalibre ve daha fazlasını seçin. Ayrıca, silaha ve operatöre bir görünüm konur, farklı nadirlik seviyelerine sahiptirler. Geliştiriciler ayrıca haftalık klan turnuvaları düzenler. Eh, Pro-oyuncular kontrolleri kendileri için özelleştirebilecekler.

Armed Conflict: Shooting Games mevcut olduğu ülkelerin listesi

  • Arjantin;
  • Avustralya;
  • Brezilya;
  • Meksika;
  • Portekiz;
  • İspanya;
  • Büyük Britanya.

Armed Conflict: Shooting Games Oynadık

Grafikler
Sesler
Kontroller
Oynanabilirlik
FPS Nişancı Hissiyatı

OLMAMIŞ

Armed Conflict: Shooting Games yeni nesil FPS oyunlarından çok uzak bir oynanış dinamiklerine sahip ve nişancı hissiyatına oldukça uzak bir oyun olmuş. Birkaç maç sonra sıkılabilirsiniz.

User Rating: Be the first one !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.