AndroidGeneliOS

Farlight 84 v15.2 güncellemesiyle çok konuşulacak

Farlight 84 geliştiricileri, önümüzdeki güncellemede kraliyet savaşına yönelik güncellemelerden oyuncuyu neyin beklediğini gösterdi.

Farlight 84’ün yaratıcıları, oyuncuların popüler sorularını yanıtladı. v15.2 güncellemesinde “battle royale” modu için yeni bir harita yayınlayacaklarını duyurdular. Oyunculara, haritanın yeni bir battle royale deneyimi sunacağı sözü verilmektedir. Bu arada, v15.2 yamasının Ocak 2024’ün sonunda çıkması beklenmektedir.

Farlight 84’ün geliştiricileri, oyuncuların maçlar sırasında daha iyi iletişim kurabilmeleri için bir sohbet özelliği ekleyecek. Bu özellik, bu yıl eylül ayının sonunda oyunda görünecektir.

farlight 84

Farlight 84’e gelen bir diğer büyük özellik de FOV ayarıdır. Bu yılın Ekim ayı sonuna kadar v15.1 sürümünde eklenecektir. Geliştiriciler, bu özelliğin diğer oyun ayarlarıyla pek uyumlu olmayabileceğini belirtti. Bu nedenle FOV’u dikkatli bir şekilde ayarlamanız gerekeceğini söylüyor.

Temmuz ayının sonunda Farlight 84, kamera hassasiyetini hızlandırmak için yeni bir yama v14.4’ü de bekliyor. Ayrıca oyunu optimize ediyorlar, maçlar için haftalık 8.000 adet altın limiti ekliyorlar ve uyumluluk sorunlarını düzeltiyorlar; Muhtemelen Android cihazlardan bahsediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.