AndroidiOS

Assassin’s Creed Codename Jade test başvurusu

Assassin’s Creed Codename Jade için Android ve iOS mobil platformlar için test başvuruları başladı. Hemen kaydolun.

Assassin’s Creed Codename Jade, eski Çin’de geçen bir açık aksiyon RPG‘sidir. Oyunda Çin’i ve Çin Seddi’ni işgalcilere karşı savunacaksınız. İlginç bir şekilde Ubisoft, Jade’in yer alacağı Çin şehirlerinden birinin Doğu-Batı ticaretinde ve kültürel alışverişinde nasıl geliştiğini gösterecek. Muhtemelen Büyük İpek Yolu’ndan bahsediyor.

Assassin’s Creed Jade, Ubisoft Forward 2023 sunumunda tanıtıldı.Artık resmi web sitesi üzerinden ön kayıt yaptırabilir ve beta testi için başvurabilirsiniz.

Bu bir teknik test olduğu için hem Android, hem de iOS için başvuru yapabilirsiniz. Geliştirici sonuçları Discord ve mail yolu ile açıklayacağını belirtiyor.

Oyun Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilmiştir. Ubisoft ve Tencent işbirliği ile mobil cihazlar için planlanmıştır.

Bu arada Assassin’s Creed Jade oyununun aksiyonu, Assassin’s Creed Odyssey ve Assassin’s Creed Origins’de gerçekleşen olaylar arasında geçiyor . Bu süre zarfında, Çin imparatorluğu aşağı yukarı birleşti ve aynı zamanda ticari bağlantılarıda gelişti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.