AndroidiOS

Rainbow Six Mobile kapalı beta tarihi ve ülkeler belli oldu

Ubisoft’un bugün gerçekleştirdiği Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulan Rainbow Six Mobile oyunu için kapalı beta tarihi ve bölgeleri belli oldu.

Etkinlikte oyun için bir tanıtım videosu yayınlayan ve bu tanıtım videosunda yer alan bilgiye göre Rainbow Six Mobile oyununun kapalı 12 Eylül tarihinde başlayacak ve sadece Amerika, Birezilya, Kanada, Filipinler, Meksika, Singapur ve Hindistan bölgesinden test edilebilinecek. Ancak burada umutsuzluğa kapılmayalım.

Oyunun test sürümü saydığım ülkelerde yayınlanacak olsada, APK dosyası sayesinde muhtemelen VPN’de gerektirmeden rahatça indirip oynayabileceğiz. Oyunun test sürümü yayınlanır yayınlanmaz indirme linkini sizlerle paylaşacağım. Bu yazıyı veya siteyi takipte kalmayı ihmal etmeyin.

SON DAKİKA: Rainbow Six Mobile’ın bu ilk sürümünü, şu anda sınırlı sayıda oyuncu ile test ediyoruz. Yayından önce oynama şansı yakalamak için takipte kalın.

Gelecekte daha fazla cihaz modelini desteklemeyi planlıyoruz. Bu testteki mobil cihazlar, oyun yayınlandığında desteklenecek cihazların nihai listesini temsil etmez. Oyunun içeriği ve kalitesi üzerinde çalışmalar devam etmektedir.

Not: Test sürümü başladığında oyunu yukarıda listelenen ülkelerden indirmek isteyenler VPN yardımı ile o ülkelere bağlanıp Google Play Store üzerinden indirmeyi deneyebilirler.

iOS’unuz varsa üzülmeyin – geliştiriciler bu sürüm üzerinde çok çalışıyorlar ve yakın gelecekte bunun için beta testleri yapacaklar.

Alfa sürümüne kıyasla Rainbow Six Mobile’ın yeni özelliklerinden bahsedecek olursak, bu, operatörlerin kademeli olarak açılmasıdır. Bu, görevleri tamamlayarak, profili ve savaş geçişini yükselterek yapılır. Buna ek olarak, Ubisoft, sesli sohbet gibi bu sosyal özelliklere ek olarak grafikler ve oynanış üzerinde çalıştı. Ve evet, dövüşler 3 harita üzerinde gerçekleşecek.

Ön Kayıt Yaptır (Google Play Store)

VPN ile Flipinler Google Play Store bağlanabilir aşağıdaki linkden indirebilirsiniz. (12 Eylül)

Download Android (Google Play Store – Flipinler)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.