AndroidiOS

Assassin’s Creed Jade yeni test başvuruları başladı Android, iOS

Assassin’s Creed Jade için yeni test başvuruları Android ve iOS için başladı. Hemen test formunu doldurun ve oynama şansını yakalayın.

Level İnfinite, 3-11 Ağustos tarihleri ​​arasında yapılacak olan bir beta testi duyurdu. Mevcut platformlar iOS ve Android olacaktır. Mobil oyuncular, 2.000 yıl öncesine Antik Çin’e seyahat edebilecekler. Başvurular sınırlı olacak ve Kuzey Amerika ve Batı Avrupa’dan oyuncular katılabilecek.

Assassin’s Creed Jade Test sürümüne girmenin yollarından biri, oyunun Discord kanalındaki topluluk etkinliklerine katılmaktır. Toplamda 5.000 kişi katılabilecektir. Beta sürümü İngilizce metin ve İngilizce seslendirmeye sahip olacak. Oyuncuların düşük ping için en yakın olanı seçebilmeleri için birkaç sunucu olacaktır. İşte ankete bir bağlantı. Forumu hemen doldurun.

Assassin's Creed Jade

Sistem gereksinimleri

  • iOS – iPhone 11 veya daha iyisi;
  • Android – Snapdragon 865 yonga seti ve Android 10+.

Test için hazırlık aşamaları

  • Anketi 17 – 27 Temmuz arasında doldurun;
  • 27-31 Temmuz tarihleri ​​arasında davetiye alın;
  • 1 Ağustos’ta ön yükleme;
  • 3 – 11 Ağustos tarihleri ​​arasında kendi kendine test.

Anketi almak için resmi web sitesi üzerinden ön kayıt yaptırmalısınız.

Android Hangi cihazlar desteklenir?

Assassin's Creed Codename Jade

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.