AndroidiOS

Lost Light Android, iOS ve PC için güncellendi FPS modu geldi

Arena Breakout, Escape From Tarkov benzeri mobil oyun Lost Light güncellemesi Netease Games tarafından yayınlandı. FPS Modui Karlu Harita ve dinamik hava olmak üzere birçok yenilik geldi.

[Yeni Silah Kaplamaları]

Spooky Halloween’i içeren yeni silah görünümü serisi RPK16, AK47M, MPX ve MC1 şimdi Mağaza’da.

[Benzersiz Festival Görevleri]

Cadılar Bayramı görevleri yayında. Hedeflenen Serum, kalıcı silah kaplaması MP5 – Graffiti Artist ve daha fazlası dahil olmak üzere harika ödülleri almak için kendinize meydan okuyun ve festival görevlerini tamamlayın.

[Sürükleyici Deneyim]

Ürkütücü moda geçen Lost Light’ta eğlenceli ve korkutucu bir Cadılar Bayramı’nın tadını çıkarın. Hariç Tutma Bölgesi’nin tamamına karanlık bir gölge düştü ve kargalar haritalarda sis perdelerinin arasından geçerek daha fazla heyecan kattı. Kasvetli savaş alanlarında hayatta kalmaya çalışın.

Download Android, iOS PC

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.