AndroidiOS

Avatar: Reckoning’in yeni bir içerik inceleme videosu var

Avatar: Reckoning’in geliştiricileri , atıcılardan öğeler içeren bu MMORPG’den ne beklemeleri gerektiğini söyledikleri küçük bir fragman yayınladı.

Avatar: Reckoning, bir mobil projedir . Bu, geliştiricilerin Pandora gezegeninin yaratılmasına ve etrafında döndüğü gaz devine (gece gökyüzünde o ve diğer uydular görülebilir) korkuyla yaklaştığı renkli bir oyundur.

İstisnasız oyuncular, daha önce avatarlarını yaratmış olan insansı Na’vi ırkının saflarına girecekler. Bu bir nişancı oyunu olduğu için, vurgu ateşli silahlar ve onlar için çok fazla bonus veren nadir bir vücut kiti toplamaya odaklanıyor – hareket hızını azaltıyor, atış doğruluğunu artırıyor vb.

Avatar’da Seviye Atlama: Hesaplaşma, tek oyunculu bir kampanya ile yapılır. Onun yardımıyla yeni bölgeler açabilir, yeni klanlarla tanışabilir ve ODA (Doğal Kaynakları Geliştirme Şirketi) ile savaşabilirsiniz. Çok oyunculuya gelince, oyuncular zindanlarda diğer oyuncularla birlikte ve farklı PvP arenalarında onlara karşı oynayabilecekler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.