AndroidiOS

Hello Neighbor: Diaries Android, iOS

Yayıncı tinyBuild , Hello Neighbor: Diaries’i akıllı telefonlarda yayınladı, ancak tüm ülkelerde değil. Komşudan tekrar kaçmaya hazır olun.

Merhaba Komşu: Günlükler, kötü Komşu ile ilgili ilk bölümün bir dalı olan bir mobil oyundur . Bu, onun evine sürünerek kilitleri açmak ve yeni yerlere girmek için anahtarlar arayacağınız anlamına gelir. Bunun Türkiye ve muhtemelen bir dizi başka ülke için erken bir sürüm olmasına rağmen, geliştiriciler grafikleri zaten optimize ettiler, ancak ses efektleri bazen yeterli olmuyor. Bu arada, günlük giriş için ödüller alıyorsunuz ve ayrıca tüm potansiyel müşterilerinizin bulunduğu bir tür merkez odasına girebiliyorsunuz.

Merhaba Komşu: Günlüklerde, Komşu sizi yakalasa bile kaybetmeniz imkansızdır. Sadece şimdi ev değişebilir, yani rastgele bir seviye nesli vardır. Her yeni eşya bulduğunuzda, özü Komşunun ne sakladığını bulmak olan hikaye boyunca ilerlersiniz. Sadece ona çok fazla takılmayın – oyun videosunda endişeli bir kişinin simgesi olan belirli bir çubuk görebilirsiniz ve her yakalandığınızda doluyor.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.