Genel

AVATARA Android ve iOS için yayınlandı

Değerli bir şeyi unutup ziyaretçi olduktan sonra Moras dünyasına geldiniz. Şu andan itibaren, sizin için değerli olanı geri kazanmak için güçlü düşmanlara karşı savaşmalısınız.

Tarlalarda ve zindanlarda çeşitli düşmanlarla savaşların üstesinden gelin ve ganimeti alın.
Elde edilen ganimeti, tanrının gücünü ve hatta karakterleri özgürce takas ederek daha güçlü olun.

◆Hayatta kalmak için ilk yöntem: Tanrı AVATAR’ın kudretli gücü!
Moras dünyasında, tanrının kudretli gücünü bahşeden çeşitli AVATAR vardır ve bir AVATAR’ı donatarak artırılmış karakter gücü ve çok daha fazla ödül elde edebilirsiniz.
Tanrının çeşitli güçlerini elde edin ve şiddetli savaşta üstünlük elde edin.

◆Hayatta kalmak için ikinci yöntem: Serbest ekonomik sistem!
Ücretsiz ticaret, Moras dünyasında ziyaretçiler arasında aktif olarak gerçekleşir. Teçhizattan, malzemeye, tanrının gücü olan AVATAR’dan, ziyaretçilerin alter egosu olan karakterlere kadar
her şeyi satabilir veya satın alabilir ya da borsadaki diğer ziyaretçilerle ticaret yapabilirsiniz .

◆ Hayatta kalmak için üçüncü yöntem: Diğer ziyaretçilerle PVP! Çeşitli alanlarda ve zindanlarda TARA ve eşyaları elde etmek için kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Avlanmaya müdahale eden ve sahaya çıkan diğer ziyaretçileri yenerek iyi ödüller kazanın.

◆ Hayatta kalmak için dördüncü yöntem: Kritik boss baskınları! Muazzam ve güçlü patron canavarları avlayabilirseniz büyüyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.