Android

Badlanders Android, iOS

Netease Games’den yeni bir hayatta kalma oyunu daha. PUBG Mobile tarzı lut siztemiyle hem tek kişi, hem de arkadaşlarınızla birlikte ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Android ve iOS için şimdi indirilebilir.

Badlanders’ın açık beta testi bugün başlıyor!
Badlanders, hoş geldiniz.
Burada, bir zamanlar büyük bir medeniyetin kalıntıları üzerinde çöpçüler hazine ve zafer için savaşır.
Red Beach Sanctuary bir zamanlar dünyanın en gelişmiş silah teknolojisine ev sahipliği yapıyordu, ancak doğal afetler karşısında tüm insanlık için bilim ve teknolojinin korunması için bir işaret oldu. Ancak, savaş çıktığı ve koruma planı çöktüğü için kısa ömürlü oldu.
O kanlı sahilde kalan tek şey devasa harabeler, yarışan çöpçüler ve sonsuz fırsatlar … Silahlarınızı hazırlayın ve sıcak zenginlik ve tehlike bölgesine girmeye hazırlanın.

– Kaçmak Önemli Olan Her Şeydir
Her birinin kendi amacı olan 25 badlander savaş alanına giriyor. Düşmanları ganimetlerini atmak için kafa kafaya alın veya haritaya dağılmış sandıklardan yavaşça bir cephanelik oluşturun. Ama fazla dikkatinizi dağıtmayın, değerli ganimet bulmak ve onu tek parça halinde çıkarmak için buraya geldiniz!

– Yaşam ve Ölüm Üzerine Yağma, Vurma ve Kumar Oynama
Yoğun karşılaşmalardaki adrenalin patlamasının tadını çıkarıyor musunuz? Bu savaş alanı tam size göre! İster bir savaş avantajından yararlanarak dişlere silahlı olun, ister birini hazırlıksız yakalama ve teçhizatını çalma umuduyla bir bıçağa güveniyor olun, savaş her zaman zenginliğe giden en hızlı yoldur. Burada bazıları bir gecede zengin olurken, diğerleri hepsini kaybediyor.

[appbox googleplay com.netease.sheltergp]

– Teçhizatı Geliştirin, Bir Cephanelik Oluşturun
Daha fazla ganimet elde etmek için hayatta kalma şansınızı nasıl artırabilirsiniz? Ekipmanınızı geliştirmek iyi bir fikir olabilir. Silahlar, zırhlar, el bombaları … Tüm geliştirmeler savaş alanına getirilebilir. Ancak dikkat edin, ekipmanınız ne kadar büyükse, onu elinizden almaya istekli diğer kötü adamların dikkatini o kadar çok çekeceksiniz.

– Gerçek Silahlar, Sizin Şekilde Birleştirildi
Ultra gerçekçi ateşli silahların çoğu, bazıları özelleştirmeleri bile destekleyen çeşitli aksesuarlara ve eklere sahiptir. Ateşli silah modifikasyonlarının aşırı özgürlüğünü yaşayın!

– Açık Pazar, Açık Ekonomi
Bir satıcı olarak, savaş alanından aldığınız ganimetleri satmakta özgürsünüz, hatta bir tüccar rolünü oynamayı, eşyaları kar için yeniden satmayı bile seçebilirsiniz. Bir alıcı olarak, savaş alanında size avantaj sağlamak için daha güçlü teçhizat satın alabilir, böylece daha da fazla ganimet elde edebilirsiniz. Mikro-işlem ürünleri bile işaretli fiyata yeniden satılabilir.

İnceleme Videosu

Download ANDROID

Download iOS

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.