Eklentiler

Ender AT Modu MCPE

Minecraft dünyalarınızdaki Atlar ile oynamaktan sıkıldınız mı? Şimdi onlara Enderman özelliği kazandıracak yeni bir mod var. Bu mod MCPE Android, iOS ve Windows 10 Edition için indirilip kurulabilir.

Ender At dünyanızda doğal olarak tıpkı diğer atlar gibi spawn olabilir. Survival modunda gezdiğinizde onlardan birtanesi karşınıza heran çıkabilir. Ender Atlar diğer atların tüm özelliğini taşırken, sadece Enderman gibi rastgele konumlara ışınlanma özelliğine de sahiptir. Ona bir eyergiydirmeden önce sahiplenmelisiniz. Bunun için atın üzerine birkaç kere binmeyi deneyin. Bu işlemi kalp parçacıkları çıkana kadar yapın. Kalp parçacıkları çıktığında Ender At evcilleşmiş olur ve artık ona bir eyer giydirerek kontrol edebilirsiniz.

Aşağıda görseller vardır.

İnceleme Videosu

 

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.