AndroidiOS

CRSED: Cuisine Royale Android’den sonra iOS için çıktı

CRSED: Cuisine Royale nihayet Android’den sonra iOS için de çıkışını yaptı. Dünya savaşı temalı farklı bir battleroyale deneyimi sunmaktadır.

CRSED: Cuisine Royale, aynı zamanda War Thunder Mobile‘ı da yapan Gaijin’den bir battle royale oyunudur. Geliştiriciler, konsol düzeyinde grafikler vaat ediyor.

Oyunun Türkçe dil seçeneği bulunmaktadır. Ancak oyunun 2022’de Android’de piyasaya sürülmesinden bu yana, proje yalnızca 100.000’den fazla indirilmiştir. Google Play Store’de ortalama derecelendirme 3,6 yıldız puanıdır. Oyuncular optimizasyondan şikayet ediyor. Düşük ayarlarda bile her şey gecikiyor, aynı akıllı telefondaki PUBG Mobile ise yüksek optimizasyon sunmaktadır.

13 Temmuz CRSED: Royale Değişiklikleri

  • Artık arkadaşlar ada göre bulunabilmektedir;
  • Ritual of Silence’ın süresi azaltılmıştır ve maliyeti artırılmıştır;
  • Savaş sonu penceresine ilerleme animasyonu eklenmiştir;
  • Oyun arayüzünde küçük değişiklikler ve düzeltmeler yapılmıştır.

Oyunun dikkat çeken avantajlarından biri daha önce sadece Apex Legends Mobile’da olan mermilerin gerçekçi balistiği. Ancak oyunda sadece bir harita bulunmaktadır. Bu da bir süre sonra oyuncuları sıkmaya başlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.