iOSMobil Oyunlar

Baldur’s Gate – Dark Alliance konsollardan sonra mobile çıktı

2001 yılında çıkışını yapan Baldur’s Gate – Dark Alliance oyunu mobile taşındı. Ancak bunun için ₺249,99 gözden çıkarmanız gerekecek.

Baldur’s Gate: Dark Alliance, 2001 yılında PlayStation 2 ve Xbox için piyasaya sürülen izometrik bir RPG’dir. Artık iOS’ta oynayabilirsiniz, ancak bunun için ₺249,99 peşin ödemeniz gerekiyor. Bu arada proje, App Store’daki en iyi rol yapma oyunları arasında şimdiden 11. sıraya yükseldi.

Baldur’s Gate: Dark Alliance dokunmatik kontroller sunacak ancak kontrolör desteği Steam sürümünde olmasına rağmen App Store’da bununla ilgili bilgi yer almıyor.

Baldur’s Gate: Dark Alliance’ın geliştiricileri, zamanın diğer RPG’lerine kıyasla daha gerçekçi bir deneyim sunan ayrıntılı yaratıklar ve konumlar vaat ediyor. Oyuncular, her biri kendi güçlü yönlerine, görünümlerine ve yeteneklerine sahip 3 karaktere kadar özelleştirebilecek.

Baldur’s Gate: Dark Alliance’ın mobil sürümünün kooperatiften ayrıldığını umuyoruz, ancak bu kesinlikle bir iPad gerektirecektir. Oynayanlar, bu oyunun oynanışa daha yakın olduğunu söylüyor:

  • Victor Vran;
  • Shadows: Awakening;
  • Sacred 3.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.