Android

NFT tabanlı Flashpoint oyunu Android için APK olarak indirilebilir

Flashpoint oyunu NFT özelliklerini barındıran FPS türünde bir mobil oyundur ve şimdiden APK olarak Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

FLASHPOINT EL KİTABI – NFT VE NFT İLE NEMO TOKEN NASIL KAZANILIR
💦Flashpoint’te kesintisiz savaşların yanı sıra “Play With Earn” mekanizması da öne çıkan çok özel bir özelliktir.

🪙Ajanlar, özellikleri tam olarak deneyimlemenin yanı sıra etkinlikler aracılığıyla NEMO jetonları da kazanabilirler. Ayrıca NFT, Temsilcilerin oyun içinde NEMO toplama olasılığını artırmasına yardımcı olan özel öğelerden biridir.

🤟 Savaş alanına katılmak için NFT kullanmak, NEMO BOX kazanma şansına sahip olmaktadır. Hatta Bir NEMO KUTUSU açmak size NEMO alma şansı verecektir.

⚜️Her NFT, karaktere belirli bir Dayanıklılık düzeyi verecektir. NFT kalitesi ne kadar yüksek olursa, karakter o kadar fazla dayanıklılık kazanır ve bu da daha fazla NEMO BOX toplanmasına yardımcı olur. Peki NFT’leri nereden alabiliriz?

Şimdi birlikte geçelim!

  1. Seçenek: Kapsül etkinliklerine katılın, oyun içi rotasyon
  2. Seçenek: NFT’ye ucuz fiyatlarla sahip olmak için INO satış etkinliğine katılın
  3. Seçenek: Marketplace’ten NFT satın alın

👍 NFT ile NEMO nasıl kazanılmaktadır:

🔹NFT’ye ilk sahip olduğunuzda, sistemin karakterin dayanıklılığını güncellemesi için 24 saat beklemeniz gerekmektedir.

🔹Dayanıklılık kazandıktan sonra, oyuncular NEMO BOX’u almak için herhangi bir Savaş Alanına katılırlar. Dayanıklılık ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla NEMO Kutusu alırsınız.

👉Daha fazla ayrıntı için: https://bit.ly/nft-and-how-to-earn-nemo-with-nft

🔥Dövüş, gücünüzü ve kalitenizi gösterir. FlashPoint’i fethetmek için Ajanların yalnızca çok fazla çaba harcaması gerekmiyor. Aynı zamanda uygun bir stratejiye sahip olmaları gerekiyor. Şimdi oyuna girin ve şimdi savaşın!!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.