Eklentiler

Morph Beta 0.2 Yaratıklara ve Hayvanlara Dönüşme Modu MCPE Minecraft

Minecraft MCPE oyununda hiç zombiye dönüşmeyi istediniz mi, veya bir boğulmuş olarak suyun altında özgürce nefes alabildiğinizi hayal ettiniz mi? İşte bu modumuz sizlere oyundaki birçok canlı türünün yerine geçme özelliği sağlayacak. Android, iOS ve Windows 10’da çalışabilir.

Şimdilik sadece aşağıdaki canlı türleri yerine geçebilirsiniz. Güncelleme ile ilerde daha fazla canlı türü eklenecektir.

  • Zombi
  • Kabuk
  • Zombi domuzadam
  • Boğulmuş Oluşum
  • İskelet
  • Creeper
  • İnek
  • Enderman

 

Nasıl morph aleti alınır?

 

Diğer canlıların kılığına geçiş yapmak için önce Identity Absorber adlı yeni bir eşya yapmalısınız. Üretimi survival hayatta kalma modunda bile elde edilebilinir.

  • İşte üretim şekli

 

Morph aleti ile dönüşmek istediğiniz canlı türüne yaklaşın ve onunla etkileşime geçin. Örneğin bir zombi olarak dönüşürseniz, tekrar eki karakterinize dönmek için yine aynı zombi ile etkileşime geçmek veya etraftan zombi bulmak zorundasınız.

Kılığına girdiğiniz veya dönüştüğünüz canlı türleri size yeni özellikler verecek.

Zombi

Bir zombi olduğunuzda, gün ışığında yanarsınız ve demir golemler size saldırır, köylüler sizden kaçar ve bir köylüyü öldürürseniz, bir zombi villlager olur.

iskelet

Bir iskelet olduğunuzda, gün ışığında yanarsınız ve demir golemler size saldırır, ayrıca oklarınız normal iskelet ok çalışması gibi çalışır.

kabuk

Bir kabuk olduğunuzda, aynı zombi özelliklerine sahip olursunuz, ancak gün ışığında yanmazsınız ve saldırınız düşmanlara açlık verir.

Boğulmuş Oluşum

Boğuluyken gün ışığında yanarsınız, ancak yüzerken daha hızlısınız ve suda nefes alabilirsiniz.

Zombi domuzadam

Bir zombi pigman olduğunuzda ateşe ve lavlara karşı bağışıklık kazanırsınız. Evet! Şimdi Nether’yi keşfetmek çok kolay.

Creeper

Sadece animasyonlar testi. Gelecekte yeni patlayıcı özellikler olacak

İnek

İnek olduğunuzda sadece 5 kalbe sahipsiniz ama canavarlar size saldırmaz! Gelecekte yeni özellikler ve hayvanlar eklenecektir.

Enderman

Sadece bir başka canlandırma testi var, ama bir son sınıf arkadaşın olduğunda kalbin 20 olacak (Normal oyuncunun sadece 10 tane var). Enderman’ın  kafa pozisyonu yanlış ama bir sonraki güncellemede düzelteceğim.

Video İnceleme

 

Download/İndir

İlgili Makaleler

28 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.