Android

Battlefield Mobile APK Download İndir

BATTLEFIELD MOBILE’IN İLK OYUN WAVE TESTİNE KATILMA ŞANSI İÇİN BUGÜN ÖN KAYIT OLUN. BU OYUNUN ERKEN ALFA VERSİYONU OLDUĞUNU LÜTFEN DİKKATE ALIN.

Takımınızı toplayın ve hücumu yönetin! Battlefield™ serisi, en sevdiğiniz FPS savaşları, üstün takım oyunu ve türü tanımlayan yıkımla mobil olarak geldi – şimdi her zamankinden daha heyecan verici.

TAM SAVAŞ İÇİN HAREKETE GEÇİN

Battlefield Mobile’da ekip kurun. Siz ve ekibiniz hem yeni hem de tanıdık haritalara ve modlara saldıracaksınız. Otantik silahlar ve araçlardan oluşan bir teçhizat oluşturun. Tanklar ve ATV’ler gibi güçlü araçların kontrolü için savaşın. Büyük ölçekli çevresel yıkımla savaş alanını yok edin. Savaş yetenekleri her zaman büyüyor ve size toplu savaş kapasitesi veriyor.

SADECE BATTLEFIELD’DE

Battlefield’ın ünlü olduğu aynı vahşi durumları ve patlayıcı gözlükleri deneyimleyin. ATV’nizde çöken bir kuleyi geride bırakın, roketatar ateşlerken bir binadan paraşütle atlayın veya düşmanlarınızı tankınızla yok ettiğiniz bir binanın enkazının altına gömün. Her maç unutulmaz.

SAVAŞIN GELİŞİMİNİ DÖNDÜR

Her harita ve mod aracılığıyla diğer birinci şahıs nişancı oyunlarında benzersiz stratejik oyun deneyimi yaşayın. Assault, Support, Medic veya Recon – sınıfınızı siz seçin. Geniş bir koleksiyondan özel teçhizatınızı oluşturun: Silahlar, sınıfa özel araçlar ve daha fazlası. En güçlü silahınız, kişisel oyun tarzınıza uygun sınıf ve teçhizattır.

[appbox googleplay com.ea.gp.odessa]

Sonsuz stratejik potansiyel:
– TAKTİKSEL: Taktiksel çeviklik için yürüyerek gidin.
– DESTROY: Patlayıcı hız için bir ATV’ye komutanlık yapın.
– GİZLİ: Yakın dövüş silahlarıyla gizlice öldürün.
– SAVAŞ TANKLARI: Zırhlı bir tankta bir şok ve korku kampanyası yürütün.
– SANDBOX: Sizin sandbox, sizin kurallarınız. Karada, denizde ve havada savaş.

TAKIMINI SAVUN

Savaş kahramanlarından oluşan ekibinizle birlikte savaşın ve kontrolü ele alın. Büyük ölçekli bölge çatışmalarına girmek ve ödüller kazanmak için bir tabura katılın veya bir manga oluşturun. Stratejik, takım kararları verirken ve asker taburunuzun seviyesini yükseltirken maçı lehinize çevirin. Üstün takım oyunu ve çeşitli oyun modları ile savunun, yok edin ve hayatta kalmak için savaşın: çok oyunculu, objektif ve daha fazlası.

ASKERİNİZİ UZMANLAŞTIRIN

Yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için askerini özelleştir. Silahlar, gadget’lar, görünümler ve daha fazlası kişiselleştirilebilir ve sınıfınıza ve ilerlemenize uyacak şekilde yükseltilebilir. Eşsiz anlatılara ve görevlere sahip savaş kahramanları savaşa hazırlanır. Hikayelerini öğrenin, kendinizi savaşın içine bırakın ve bugüne kadarki en iyi özelleştirmeyle savaş alanında öne çıkın.

Nasıl savaş yaparsanız yapın, üstün kişisel beceri ve uygulanan grup taktikleri, tarafınızı zafere taşıyacaktır.

ÇEKİMİ ÇAĞRI

Battlefield Mobile – hareket halindeyken en üst düzey FPS deneyimi.

İnceleme Videosu

Download Battlefield Mobile APK

Download Google Play Store

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.