Harita/Map

Elmsville: Modern Bir Şehir MCPE

Minecraft MCPE oyunu için şehir haritası arayanlara önerebileceğim güzel bir yapım var. Bu şehir oldukça işlevsel olup garaj kapıları ve mağazalarına kadar herşey etkileşim içindedir. Deneyimi mükemmel kılmak için herşeyi bir redstone ve komut dizilimine uyarlandı. Android, iOS ve Windows 10 Edition için indirip kurabilirsiniz.

Şehir haritasıyla ilgili bilmeniz gereken bir husus var ki o da şu; Birçok komut dizilimi düşük donanım özelliklerine sahip mobil cihazlarda haritanın geç yüklenmesine veya sürekli kasmalara sebebiyet vermektedir. Bunu göz önüne alarak deneyimlemeye çalışmalısınız.

Not: Elmsville’i daha önce indirmiş olan tüm oyunculara para sistemi değişti! Şimdi, XP çubuğunuzda para gösterilir. Bunun nedeni, fiziksel para ile oyuncuların, sahip olmadıkları şeyleri satın almalarıdır. Sorularınız varsa, Bilgi Merkezini ziyaret edin.

İşte bu haritadaki özelliklerden bazıları:

  • İş Sistemi – Birçok meslek arasından seçim yapın (her birinin ücreti farklıdır)
  • Mağaza Sistemi – Basit ve anlaşılması kolay! (Bir şeyler almak için düğmelere basarsınız!)
  • ‘Özgürlük modu’ veya ‘normal mod’ sağlayan bir ‘mod seçici’ (ücretsiz para kazanmak ve oyun modunuzu değiştirmek için özgürlük modunu kullanın!)
  • Araba ssürülebilen restoran
  • Çalışma perdesi, aydınlatma vb. Olan bir tiyatro
  • Ortalama bir insan için modern evlerin bir seçim
  • Zengin insanlar için garaj kapıları, açık ve kapalı havuzlar, duşlar ve çok sayıda yatak odası bulunan üç muhteşem ev
  • Mini damlalıklı lunapark, lunapark treni, çarpışan araba, kısmen yapılmış TheSteakPotato tarafından
  • Ve çok daha fazlası!

 

Not: Aşağıdaki linklerdeki Şehir haritası ve Teture Pack dosyalarının ikisini de indirip kurun. İkisi aktifken çok daha anlamlı olacaktır. Paralar ve diğer işlemler için texture paketine ihtiyaç vardır.

Şehir Haritasını İndir

Download Map

Tekture Paketini İndir

Download Texture

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.