AndroidiOS

Activision Warzone Mobile oyununun logosuna bir türlü karar veremedi

Call Of Duty Next etkinliğinde duyurulan Warzone Mobile oyunu Google Play Store üzerinde ön kayıtlara açılmış durumda. Ön kayıt ile birlikte oyuna ait logo ve resimler de gün yüzüne çıkmıştı.

Bir süredir tek tip logo ile ön kayıt sayfasında yer alan sayfada, bölgelere ve kullanıcılara göre birçok logo değişiklikleri göze çarptı. Bu değişiklikleri sırasıyla aşağıda sıralıyoruz.

Yukarıda yer alan görseller sırasıyla Call Of Duty Warzone Mobile oyununun Google Play Store sayfasına gelip gitti. Ancak tüm bunların sonunda, en yeni logo aşağıdaki gibi Google Play Store sayfasına yerleştirilmiş durumda.

Sürekli olarak değişen bu logoların sebebi henüz bilinmiyor. Ancak oyunun geliştiricisi Activision’un hala kesin bir logo üzerinde karar kılamadığı anlaşılıyor.

Sizler bu değişen logolar hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce yukarıda yer alan görsellerden hangisi daha çok hoşunuza gitti?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.