AndroidiOS

Battlefield Mobile Google Play Store üzerinden güncellenmeye devam ediyor

Electronic Arts tarafından dağıtımı gerçekleştirilen ve Industrial Toys tarafından geliştirilen Battlefield Mobile oyunu Google Play Store üzerinden güncellenmeye devam ediyor.

En son 27 Eylül tarihinde güncellendiği görülen Battlefield Mobile oyunu henüz kesin bir çıkış tarihine sahip değil. Ancak bu güncellemeler oyunun geliştirilmesinin kararlılıkla sürdüğünü ve önümüzdeki dönemlerde yeni bir beta veya test sürümlerinin görüleceği anlamına gelebilir.

Daha önce de iki kere test sürecine giren ve ikisinde de oyuncular tarafından oldukça fazla eleştirilen Battlefield Mobile oyunu şimdiden beklentilerin çok altında kaldığını ve oyunun beğenilmediğini görmüştük. Özellikle oyunun geliştiricisi olan Industrial Toys’un daha önce pek fazla mobil oyun geliştirme deneyiminin bulunmaması da Battlefield Mobile’nin başarısız test sürümlerinde payının olduğu bizlere gösteriyor.

Yine de bir umut gelecek yeni test sürümlerinde oyunun yavaş yavaş şekillenmesini beklemedeyiz. Eğer bir önceki test sürümleri gibi yine beklentileri karşılayamazsa, Battlefield Mobile doğmadan ölmüş bir proje olarak akıllarda kalmaya devam edecek.

Battlefield Mobile Ön Kayıt

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.