AndroidiOS

Bilgisayar oyunu ScourgeBringer Android ve iOS için yayınlandı

ScourgeBringer , iOS’ta kullanılabilir. Bunu bir Android sürümü takip etmelidir.

ScourgeBringer platformer akıllı telefonlara aktarıldı. Yayıncı, Sigma Theory , Abandon Ship ve Turnip Boy Vergi Kaçakçılığı gibi projelerle kendini kuran Plug in Digital. ScourgeBringer pikselli grafiklere sahiptir, ayrıca oyun aksiyonla doludur – tıpkı Devil May Cry’deki gibi havada kombolar yapacaksınız.

ScourgeBringer’ı oynayanlar, her şeyi keşfetmek istiyorsanız yaklaşık 10 saatlik içeriğe sahip olduğunu belirtiyor. Ayrıca bu oyunda bir pompalama ağacı ve uygun kontroller var. Örtülü dezavantajlardan, genellikle video oyunlarında çalışan bir kısa çizgi sırasında geçici güvenlik açığı olmamasına dikkat çekiyoruz. Aslında, tutarlı zaferler için yavaş ve hızlı saldırılar arasında geçiş yapmanız gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.