AndroidiOS

Forged Fantasy

Sahte Fantasy etrafa karışmaz. En başından beri, fantastik canavarlardan oluşan bir menü boyunca yolunuzu kesiyor ve kırıyorsunuz, yağma ganimet parçaları buluyor ve katliamınızda size yardımcı olacak yeni karakterler keşfediyorsunuz. Ve bu katliam muhteşem – burada her şey AAA gelişti ve derin bir cila tabakasıyla sunuluyor. Ve ekibine katılabilen ve eşyalarını parçalayabilen taşlardan yapılmış bir adam var.

Translate/Çeviri

Ayrıca yanımda balık suikastçi ve sarı kaplı, zehir takıntılı bir dominatrix var. Sonra bir ağaçtan iyi yapılabilecek bir adam, ninjaları takıntılı bir ukala kılıç ustası ve en azından kesilmiş sahnelerde lider gibi görünen sert bir okçu var.

Hepsinin ortak bir yanı var – kötü adamları öldürmeyi gerçekten seviyorlar. Bu iyi, çünkü Forged Fantasy’nin tek noktası bu. Büyülü savaşçı ekibinizi kurun, sonra bilgisayar kontrollü düşmanları veya başka bir oyuncunun kahraman takımı olsun, yolunuza çıkan her şeyi öldürün.

Dövüşte sahte
Oyun tüm amaç ve aksiyon RPG amaçlıdır, ancak bir bükülme var. Bu bir orta dereceli aksiyon RPG’sidir, bu yüzden kahramanlarınız üzerindeki kontrolünüz geri döndü ve oyunun asıl gücü, donanımınızın ve becerilerinizin size fırlattığı canavarları ve kötü adamları ele geçirecek kadar güçlü olduğundan emin olmakta yatıyor .
Star Trek: Filo Komutanlığı incelemesi – “4X mobil oyunlar için yeni bir umut”
Deneyime yeterince derinleştikten sonra, her kavgaya sizinle birlikte gelen beş maceracı kadrosuna alacaksınız. Ekranın sol üst köşesindeki portrelere dokunarak anında geçiş yapabilirsiniz. Farklı kahramanlar savaşta farklı kullanımlara sahiptir – tanklar, hasar verenler ve şifacıların yanı sıra çok sayıda farklı sihirli kullanıcı vardır.

Tüm karakterleri elde etmek istiyorsan, işi koymak zorunda kalacaksın ve saldırılacak çok farklı modlar var. Lonca baskınlarının, kooperatif baskınlarının, solo baskınların, PvP’nin, özel zorlukların ve olayların kilidini açacaksın. Birçoğunda enerji sistemleri ve sayaçları sıfırlar, ancak oyunu her yüklediğinizde, yapacak bir işiniz olur.

Video

▶ Download ANDROID

▶ Download iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.