AndroidiOS

Bir Youtube kullanıcısı Wreckfest’in iPhone 13 ve PlayStation 5’teki grafiklerini karşılaştırdı

Wreckfest’in mobil versiyonundaki tablonun mevcut yeni nesil konsoldan pek de farklı olmadığı ortaya çıktı.

Wreckfest Mobile , son zamanlarda akıllı telefonlarda kullanıma sunuldu. Bu tam teşekküllü bir liman, gerçekçi fizik ve yıkımla yarışan pek çok hayran onu bekliyordu. Bu mobil versiyonu da sadece Android’de oynadık; sonuç, akıllı telefonun 48 dereceye kadar ısınması ve geliştiricilerin daha sonra düzelttiği gölgelerle ilgili sorunlar oldu.

Bu arada, özellikle bir iPhone 13 Max Pro’nuz veya hatta M2 yonga setine dayalı bir iPad Pro’nuz varsa, iOS’ta her şey çok daha kararlı. Bu platformdaki oyuncular optimizasyondan şikayet etmiyor ve hatta daha fazla özel efekt eklemek istiyor. Aynı zamanda, “Igor’s Gameplay” takma adıyla bir YouTube kullanıcısı, iPhone 13 ve PlayStation 5’teki Wreckfest grafiklerinin bir video karşılaştırmasını kaydetti . Sonuçlar akıllara durgunluk veriyor.

Apple’ın en iyi akıllı telefonundaki grafiklerin, genellikle RTX’i destekleyen mevcut nesil konsoldaki sürümden neredeyse hiç farklı olmadığı ortaya çıktı. iPhone’daki daha koyu resmi, sanki güneş batmak üzereymiş gibi not edebilirsiniz. Ayrıca, mobil versiyonun pürüzleri yumuşatmak için daha fazla bulanıklık kullandığı da dikkat çekiyor. Genel olarak artık akıllı telefonlar konsol seviyesine ulaştı .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.