Wreckfest Mobile, iOS’ta indirilebilir ama tuzlu bir fiyatı var

Wreckfest Mobile, Nintendo Switch ile aynı seviyede mükemmel grafiklere sahip. Ve kanepeye kadar her şeye binebilirsin.

Wreckfest Mobile – akıllı telefonlara taşınan gerçekçi fiziğe sahip çılgın yarışlar. Haberin yazıldığı sırada, oyun zaten iOS’ta ve hatta Rusya’da satın alınabilir ve indirilebilir; sadece fiyat etiketi ısırır – oyun içi satın alımlarla ₺219,99. Aslında, diğer arabalarla ek olarak set satın alabilirsiniz.

Wreckfest Mobile’ın dokunmatik kontrolleri vardır, ancak bir joystick de bağlayabilirsiniz. Grafiklere bakılırsa, bu Nintendo Switch seviyesinde bir şey. Mükemmel aydınlatma ve arabalardan yansıma nedeniyle “resim çıkıyor”. Bu formül, daha fazla bütçe ve F2P alternatiflerinin karşılayamayacağı asfalt ve motorlardaki ideal tekerlek sesini içermelidir.

Rush Rally serisini oynadıysanız ve içindeki fiziği beğendiyseniz, Wreckfest Mobile sizi daha da şaşırtacak. Tipik devre yarışlarına ek olarak, oyuncular sıra dışı çevrimiçi çim biçme makinesi yarışmalarına katılabilirler. Geliştiriciler ayrıca cıvatalı motorlu bir kanepeye kadar çok sayıda araba eklediler.

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.