Sausage Man(Sosis PUBG) Global olarak Android ve iOS için Çıktı

Sausage Man, kahraman olarak sosislerin yer aldığı çizgi film tarzı, rekabetçi bir atış, battle royale oyunudur. Zahmetsizce başlayabileceğiniz ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabileceğiniz bir oyundur. Komik ve sevimli sosisleri canlandıracak ve yüksek oktanlı, hayal gücü dolu savaşlarda savaşacaksınız.

[Taktik Ateş Gücü ile Canlandırıcı Savaş]

Sausage Man, gerçekçi mermi fiziği de dahil olmak üzere hızlı tempolu ve ayrıntılı bir dövüş sistemine sahiptir. Sizin ve arkadaşlarınızın ekip çalışmasının gücünü test etmek için işaret fişeği tabancaları, canlandırma araçları, taktik kalkanlar ve kimlik kartı sistemleri dahil olmak üzere güçlü ateşli silahlar ve taktik teçhizatı toplayın.

[Canlı, Açık Bir Dünyada Kargaşa]

Savaş alanında yoğun dövüşten daha fazlası var! Arkadaşlarınızla şarkı söyleyip zıplayabileceğiniz ve her türlü eğlenceli eğlenceye katılabileceğiniz canlı bir oyun dünyasında dolaşın. Bir can simidi takın ve suda yüzerken düşmanlarınızı patlatın! Neşeli bir teslimiyetle çift zıplayarak keskin nişancıları rahatsız edin! Hayal gücünüzü serbest bırakın ve eğlenceli vakit geçirin.

[Olabileceğiniz Tüm Sosis Olun]

Kendinizi odadaki en havalı Sosis olarak ifade edin! Koi, Cyberpunk ve French Maid gibi çeşitli temaları kapsayan gülünç bir dizi kostümle görünümünüzü özelleştirin ve sevimli ifadeler ve animasyonlarla ifade verin. Görünüşlerinizi, başarılarınızı ve savaş verilerinizi takip eden benzersiz Parti Kartı sistemi ile Sosis arkadaşlarınız arasında itibarınızı artırın!

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.