EklentilerMinecraft

Bisiklet Modu Minecraft MCPE Android, iOS

Bu eklenti Mod Minecraft MCPE oyununuza bisiklet ekliyor, hayatta kalma dünyanızda dekorasyon veya taşıma aracı olarak seçebileceğiniz ve kullanabileceğiniz 6 farklı renk mevcut (Bisiklet% 100 işlevseldir). Android, iOS ve Windows 10 Edition sürümlerinde kullanabilirsiniz. Bu eklentiyi indirin ve eğlenin.

Bu bisikletleri kullanmak için yaratıcı modda olmanız ve yaratık yumurtaları kısmından seçmeniz gerekecek. Hayatta kalma dünyasında almanın başka bir yolu, hileleri etkinleştirmek ve şu komutlardan herhangi birini girmek olacaktır:
/summon add:bike_blue
/summon add:bike_red
/summon add:bike_green
/summon add:bike_purple
/summon add:bike_yellow
/summon add:bike_gray
Bir kere bisiklete bindiğimizde hızla gidebilirsin. İlginç bir şey, onunla atlayabilir ve dahil olan sesler ve animasyonlarla harika bir deneyim hissedebiliriz.
Ayrıca, bisikletiniz hasar görürse, demir külçeler vererek onarabileceğinizi de belirtmek gerekir, bu yüzden her zaman mükemmel durumda olacaktır.

Değişiklikler v2:
-Yeni bir bisiklet varyantı “Gri renk” eklendi.
-Yeni dokular.
-Bir demir külçe ile bisiklet tamir seçeneği eklendi.
-Teker ve pedal animasyonları eklendi.
-Sabit hatalar düzeltildi

yaratıcısı:
Önerilen sürüm:
1.14.1 Resmi + sonrası.

Video İnceleme

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.