AndroidiOS

Bob Marley World Tour ile ormanları kurtarmak için şarkı söyleyin

Bob Marley World Tour, bu Kasım ayında iOS ve Android’de yayınlanacak. Şimdi oyuna bakabilirsiniz.

Bob Marley World Tour, Bob Marley’in kendisi de dahil olmak üzere müzisyenleri yerleştirerek sahneyi sallamanız gereken bir müzik oyunudur . Elbette onun dışında başka vokalistler de olacak. Senin görevin ritmi yakalamak ve hayranları mutlu etmek için kombinasyonlar yapmak. Geliştiriciler karikatürize grafikler yaptılar ve müzisyenlere akıcı animasyonlar eklediler. Bu arada Queen Rock Tour oyununda da benzer bir şey kullanılmış .

Bob Marley World Tour’da sonraki aşamalara geçebilmek için bölümleri, bölgeleri tamamlamanız ve maksimum 3 yıldız almanız gerekiyor. Ayrıca, geliştiriciler birkaç zorluk seviyesi eklediler. Ayrıca her müzisyenin güç seviyesini artırmanız ve aynı türlere düşkün olmaları için grup üyelerini seçmeniz gerekiyor. Pekala, önceden izle ki, oynadığın şey kalabalığın hoşuna gitsin. Bob Marley Dünya Turu geliştiricileri ayrıca ormansızlaşmayla mücadele programı olan One Tree Planted’e bağış sözü veriyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.