Android

Silly Ways To Die Android, iOS

Silly Ways To Die, sürpriz ve ezber unsurlarıyla öyküye dayalı bir aksiyon macerasıdır. Timmy’nin hayatının son gününü ortaya çıkarın, eve geri dönmek ve pijamalarında, evin sıcaklığında, huzur içinde ve drama olmadan huzur içinde ölmenin tek hayali yerine getirmek için zamana karşı yarışırken.

Milyon Silly Ways to Die zihninizi rahatlatmak için komik ve çılgın oyunu sevenler için bir rol yapma oyunudur.

Milyon Aptalca Yollar gerçekten insanların trenlerin etrafında tehlikeli durumlardan kaçınmasını istiyor – ve bir tost makinesinden çatalla tost çıkarmak veya piranha istila edilmiş sularda dans etmek gibi hayatı tehdit eden diğer senaryolar.

Gelip oynayalım:
Them🏻‍♀️ Onlara bakmak için rastgele bir karakter olarak oynuyorsun
🐻 Atıştırmak ve ayı geçmek
🌕 Zamanında gereken işleri yapın ve seviyeyi geçeceksiniz.
🙈 Kendi karakterinizi veya istediğinizi yapmak için ücretsiz paralar
Pass Geçtiğiniz seviyeden kazanın
Play İlginizi çekecek oynayabileceğiniz birçok seviye
☀️ İstediğiniz karakteri satın almak için dükkana göz atın ve ana sayfanızdaki karakter listenize ekleyin

👻 Oynanış:
Onlara bakmak için rastgele bir karakter olarak oynuyorsun. Sonsuz bir saçma, ölüme meydan okuyan mini oyun dizisinden kurtulmak için cihazı eğmeniz, üflemeniz ve hafifçe vurmanız gerekir. Üç hayatına ne kadar uzun süre dayanırsanız, oyun o kadar hızlı ve daha agresif olur, oyun çok aptal bir ölüm sağlamakla ilgili olur. Avcılık mevsiminde bir boz ayı alay etmek ya da bir geyik gibi giyinmek arasında, bir tren platformunun kenarından geri atlayarak ve trenlerin yaklaşırken sürücülerin demiryolu geçişleri etrafında hareket etmesini önleyerek toplu taşıma çevresinde ölümden kaçınmalısınız. Belirli puan kriterlerine ulaştığınızda, oyunun tren istasyonu platformunu doldurmak için yeni karakterlerin kilidini açın.

B> Günlük Görev:
Günlük meydan okuma, her gün birinci seviyeden beşinci seviyeye meydan okuyabileceğiniz bir meydan okuma sekmesidir. Ve size meydan okumada hangi canlanmanın görüneceğini gösterecek. Bu zorluk 24 saatte bir (00: 00) yenilenecektir. İkinci ve daha yüksek seviye oynamak için birinci seviyeden geçmeniz gerekiyor. Günlük meydan okuma, seviyenize bağlı olarak daha zor olacaktır.

😈Bu oyun, oyun için 2D grafiklere sahip bir oyundur. Animasyonu seven biri için bu oyunu dener. Bu oyunda para birimi makul ve oyunda aktif olarak kazanabilirsiniz. Yeni karakterler için sabırsızlanıyoruz !!!

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.