AndroidiOS

Brown Dust 2 – Macera RPG’si Android’de test edilebilir

Brown Dust 2 – Macera RPG’si, erken testler sırasında Android’de kullanılabilir.

Brown Dust 2 – Adventure RPG, 17 Ocak’a kadar Android’de test edilen bir mobil oyundur . Anime grafikleri ve jPRG deneyimi sunar, bu da bir kahraman ekibi toplamanız ve sıra tabanlı savaşlara katılmanız gerektiği anlamına gelir. Ek olarak, oyuncular yerleri keşfedebilecek, hikayede ilerleyebilecek ve bulmacaları çözebilecek.

Brown Dust 2 – Macera RPG’si, Rusya Federasyonu dahil birçok ülkede Google Play aracılığıyla indirilebilir. Unutulmamalıdır ki sunucular kapatıldıktan sonra sıfırlanacak ve test bittikten sonra özel bir form doldurmak için 20 şanslı kişiye App Store veya Google Play ABD’de 20 $ hediye çeki verilecek.

Brown Dust 2 – Adventure RPG, Golf Impact ve BraveNine Story gibi projelerden mobil oyunculara aşina olabilecek yayıncı NEOWIZ tarafından yaratılıyor . Yeni proje, güzel 2D grafikler ve uygulama içi satın alımlar sunuyor. Bazıları için bu bir eksi olabilir, çünkü büyük AAA projeleri seviyesinin bir grafiği vardır. Ancak bunu anlamak için İngilizce konuşmanız gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.