Genel

Brown Dust 2 oyununu şimdiden yükle ve ödülü kazan

Brown Dust 2, App Store ve Google Play Store aracılığıyla önceden yükleyebilirsiniz. Sunucular 22 Haziran’da açılacaktır.

Brown Dust 2, 22 Haziran’da iOS ve Android’de yayınlanacak bir mobil RPG‘dir. Oyuncunun bir grup nadir ve ortaçağ kahramanını kontrol ettiği dikey oynanışa sahiptir. Neowiz’in geliştiricileri bir anime stili eklediler, ancak bu, akıllı telefonlardaki diğer F2P gacha’lardan farklı.

Brown Dust 2’yi övebileceğiniz şey, film müziğidir – kulağa hoş gelir ve duruma göre değişir. Savaş veya dünyayı keşfet. Ayrıca oyuna animasyonlu 2.5D karakter modellerine sahip metin diyalogları bulunmaktadır.

Sıra tabanlı savaşlar Brown Dust 2’de gerçekleşir; Başlamadan önce oyuncuların kahramanları konumlarına göre düzenlemeleri gerekir. Bu arada, sunucuların başlamasından sonra oyunculara bir hediye sözü veriliyor. Bu ödül 5 yıldızlı bir karakterdir. Bu, başlangıç ​​görevlerini tamamlamayı kolaylaştıracaktır.

İyi haber şu ki, oyun dikey ve yatay modlarda oynanabiliyor. Geliştiriciler, oyunlarının klasik konsol oyunları için nostalji notaları uyandıracağına söz veriyor. Ayrıca PvE’ye ek olarak PvP ve Evil Castle modunu eklediler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.