AndroidiOS

Endless Nightmare 3: Shrine Android, iOS

Endless Nightmare 3 artık App Store ve Google Play’de mevcut. İçinde, oyuncular mumyalara av tüfeği ateşler.

Endless Nightmare 3, oyuncunun mahzenden yükselen ölüleri yok etmek için bulmacaları ve doğaüstü güçleri çözmek için kesintiyi kullanabileceği birinci şahıs bir maceradır. Evet, yanlışlıkla piramidin derinliklerine düştük ve şimdi ondan kaçmamız gerekiyor. Açıklamaya bakılırsa, Endless Nightmare 3’ün eylemleri , hastanede ortaya çıkan Endless Nightmare olaylarından önce gerçekleşir.

Endless Nightmare 3’te ilerledikçe odaları keşfedecek, ipuçlarını toplayacak ve silahlar alacağız. Bu arada, ölülerden gizlice kurtulabilirsin, sadece arkadan sürünmen gerekiyor. Son savaşta, patronla bir savaş bizi bekliyor, onunla savaş Firavun’un Kalbini almaya yardımcı olacak. Bu oyun gizemli bir atmosfere ve iyi tasarlanmış mekanlara sahiptir. Sadece şimdi reklam ve bağışlar mevcut değildir, bu da geçişi etkileyebilir.

Endless Nightmare 3’ün hikayesi, Jack garip hastaneyi araştırmadan önce gerçekleşir. Kahraman, Jack’in en iyi arkadaşı Carlos Gonzales’tir. Carlos, terör faaliyetleri ve organize suçlar gibi ulusötesi suçların soruşturulmasında uzmanlaşmış Uluslararası Kriminal Polis Teşkilatı’nın (ICPO) bir üyesidir. Rakibi, kötü şöhretli büyük ölçekli uluslararası bir suç örgütü – Black Python. Bu sefer hedefleri Heart of Pharaoh’u almaktır. Carlos’un önce Heart of Pharaoh’u alması gerekir, bu yüzden tehlikeli bir maceraya atılır.

Oynanış:

* Odaları keşfedin, bulmacaları çözmek için ipuçlarını toplayın
* Silahları elde edin ve canavarlarla şiddetli bir şekilde savaşın
* Sandıkları arayın, zengin kaynaklar elde edeceksiniz
* Daha güçlü bilinmeyen canavarlara karşı savaşmak için silahları yükseltin
* Hayatta kalma yeteneğini geliştirmek için beceriler öğrenin
* Tehlikeli mekanizmaları ve engelleri kır
* Nihai savaşta Firavun’un Kalbi için savaşın

Oyun özellikleri:

* Size gerçek korku görsel deneyimi sunan zarif 3D sanat stili
* Birinci şahıs bakış açısıyla keşfedin, ipuçlarını ve önemli öğeleri toplayın, odalarda bulmacaları çözün!
* Beceriler, silahlar, bulmacalar, keşifler, savaşlar vb. dahil olmak üzere zengin oyun içerikleri
* Daha fazla silah türü seçilebilir, teknik eldivenler, kırılabilir el bombaları ve silahlar!
* Gerilim müziği ve ses efektleri korkunç bir atmosfer yaratır, daha iyi bir deneyim için lütfen kulaklık takın!

Endless Nightmare: Shrine ücretsiz bir 3D korku oyunudur ve Endless Nightmare serisinin üçüncü girişidir. Önceki iki oyundan farklı olarak, tapınak daha büyük haritaya ve daha fazla teknoloji silahına sahiptir. Uzun mesafeli atışlara ek olarak, yakın mesafedeki canavarlara karşı da savaşabilirsiniz; patronlarla nihai savaş, oyunun eğlencesini zenginleştiriyor; Oyuna hayatta kalma şansını büyük ölçüde artıran yeni hayatta kalma becerileri de eklendi! Enfes 3D sanat stili, iyi tasarlanmış bulmacalar, korkunç bilinmeyen canavarlar, odalarda şiddetli dövüşler, en iyi ürkütücü korku oyunları fantezinizi tatmin edin! Bu ücretsiz en iyi korku oyununu deneyimleyin, Heart of Pharaoh’u bulmak için ürkütücü bir maceraya atılın, zorlukların üstesinden gelin ve yeni zorluklarla tanışın!

Oyunu bizimle tartışmak için Facebook veya Discord’da bize katılmaktan çekinmeyin!
Facebook: https://www.facebook.com/EndlessNightmareGame/
Discord: https://discord.gg/ub5fpAA7kz

 

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.