Genel

Call of Duty Modern Warfare III çıkış tarihi belli oldu

Call of Duty Modern Warfare III çıkış tarihi netlik kazandı. Geliştiriciler oyun ile ilgili bir de tanıtıcı video yayınladılar.

Call of Duty Modern Warfare III, 10 Kasım 2023’te piyasaya sürülecektir. Aynı gün Warzone Mobile ile birlikte oyun severlerin karşısına çıkacak. Call of Duty ekosistemine tek bir hesap, çapraz ilerleme ve çapraz ödüller gibi özelliklerle geliyor.

Yayınlanan teaser yorumlarına göre oyuncular, özellikle uzun bir hikaye sunumu bekliyorlar. Modern Warfare II’de aldıkları deneyimlerden memnun olmayan oyuncular var. Bu oyuncular yeni oyunda daha tatmin edici bir hikaye anlatımı talep ediyorlar. Ayrıca, Modern Warfare III’ü geliştiren ekip, oyunu 70 dolarlık fiyat etiketiyle çıkaracaktır. Oyuncular tam bir oyun olarak sunacağı konusunda umutlu.

Call of Duty hayranları, birinci ve ikinci Modern Warfare oyunlarının olay örgüsü ve sahnelemesinin farklılıklarını fark etmişlerdir. Bu farklılığın, her iki oyunun aynı anda geliştirilmesi ve farklı senaristlere sahip olmasından kaynaklanabileceği düşünülmektedir. Bazı oyuncular, Activision’ın Marvel’in deneyimlerinden ders alarak farklı hikaye anlatımları sunabileceğine inanıyor. Diğerleri bu farklılığı “alternatif evrenler” olarak kabul ediyorlar.

Oyuncuların en merak ettiği konulardan biri ise Makarov’un Call of Duty: Modern Warfare III’te ne tür bir rol üstleneceğidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.