Android

Curse Of The Scary Shaman

Android oyuncuları yeni oyun Curse Of The Scary Shaman’da şamandan kaçmayı deneyebilir.

Köşeden biri yaklaşıyor ve kalbiniz daha hızlı atmaya başlıyor – yeni korku Curse Of The Scary Shaman’da sürekli böyle hissediyorsunuz . Şu anda sadece Android’de mevcut, iOS’taki sürümü hakkında bilgi yok. Oyun, Ice Scream serisinin tüm geleneklerine göre yapılmıştır – antik Azteklerin bariz bir şekilde yaşadığı yeri dolaşıyoruz, eşyaları topluyor ve bunları bulmacaları çözmek için kullanıyoruz.

Başlık ve giriş videosunun önerdiği gibi, Curse Of The Scary Shaman’da şaman yolunuza çıkıyor – onu sürekli sol üst köşede ve sanki onun biraz ilerisinde hareket ediyormuş gibi görüyorsunuz ve tıpkı bir nokta gibi değil. harita. Arkasından gizlice girmeye değmez, ama iyi görüyor. Genel olarak, elinizdeki küçük bir titreşim tarafından verilen kalp atışına göre gezinmeniz gerekir – cihazınız ne kadar sık ​​ve yüksek sesle atarsa, şaman o kadar yakın olur.

Arsaya göre, kayıp bir kız arkadaşı bulmalıyız, yalnızca yerel bulmacalar size müdahale edecek – yere atılan nesneleri almak bazen zordur ve ipucu olmadan girişten birkaç dakika sonra sıkışabilirsiniz. Eski pürüzlü grafikleri ve aynı oyun türünü not ediyorum.

[appbox googleplay com.zatg.scarywizard.horror.mystery]

 

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.