AndroidiOS

Call of Duty: Next etkinliğinde Warzone Mobile duyurusu yapılacak

Activision ve Infinity Ward, Call of Duty League Championship Weekend 2022‘nin tamamlanmasının ardından Call of Duty serisine odaklanan yeni bir tanıtım etkinliği duyurdu. Call of Duty: Next adındaki etkinlik 15 Eylül‘de gerçekleşecek.

ABD merkezli video oyun firması buna “dönemi tanımlayan bir franchise olayı” diyor ve franchise’ın geleceği, canlı oyunlar ve daha fazlası hakkında zengin bilgiler içereceğini söylüyor. Şirket, Call of Duty: Next’in esas olarak yaklaşmakta olan Modern Warfare 2 hakkındaki ayrıntıları ortaya çıkaracağını ve Call of Duty: Warzone’un (Project Aura) mobil versiyonu hakkında daha fazla bilgi paylaşacağını söylüyor.

Hayranlar ayrıca Modern Warfare II’nin çok oyunculu modunu popüler CoD yayıncıları aracılığıyla canlı oynanış görüntüleriyle ilk kez deneyimleyecekler. Etkinlik ayrıca ödüller hakkında ipuçları verecek ve önemli bilgileri hayranların önüne sunacak, ancak ayrıntılara değinilmeyeceği düşünülüyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin çok oyunculu Açık Beta tarihleri açıklandı

Activision’ın son derece popüler CoD serisine ait olan son bölüm Call of Duty Modern Warfare 2, 28 Ekim’de PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One ve Xbox Series X ve S’de piyasaya sürülecek. Bununla birlikte, hayranlar Modern Warfare 2 deneyimini lansman tarihinden biraz daha erken yaşayacaklar; Oyunu dijital olarak, perakende olarak ön sipariş verenler veya beta davetiyeleri alanlar, açık betaya erken erişim kazanacak.

İlk açık beta hafta sonu PlayStation kullanıcılarına özel olacak. Erken erişim koduna sahip PlayStation kullanıcıları, 16-17 Eylül tarihlerinde açık betanın keyfini çıkarabilir, ardından beta, 18 Eylül – 20 Eylül tarihleri arasında tüm PlayStation oyuncularına ücretsiz olarak açık olacak. PS oyuncuları, PlayStation Plus aboneliği olmadan betaya erişebilir.

Crossplay beta erken erişimleri ise 22 Eylül’de başlayacak ve 23 Eylül‘de de devam edecek. 24-26 Eylül tarihleri arasında beta, PC, Xbox ve PlayStation’daki tüm oyunculara açık olacak. Açık betanın keyfini çıkarmak için Xbox oyuncularının Xbox Live Gold aboneliği olması gerekirken, PC oyuncularının bir Battle.net veya Steam hesabına ihtiyacı olacak. Açık betaya katılan oyuncular ayrıca Call of Duty: Vanguard ve Warzone için ücretsiz içerik alacaklar.

Sadece bir avuç oyun şirketinin pozitif sayılara sahip olduğu bir dönemde Activision, 30 Haziran 2022’de sona eren üç aylık dönemde üç aylık hedeflerine ulaştığını duyurdu. Şirket, dünya çapındaki tüm düzenleyicilerin satın almayı onaylaması koşuluyla, bu mali yıl içinde Microsoft tarafından satın alınacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.