AndroidiOS

CRSED: Cuisine Royale yenilenmiş sürümüyle Android için indirilebilir

Battleroyale tarzına yeni bir soluk getiren CRSED: Cuisine Royale oyunu 2. dünya savaşı temalı bir hayatta kalma deneyimi sunuyor. Oyun yenilenmiş sürümü ile Google Play Store üzerinden Android kullanıcılarına sunulurken, iOS versiyonu henüz bilinmiyor.

CRSED Mobile yakın dövüş silahları, ateşli silahlar, büyülü ritüeller ve doğaüstü güçlerle dolu, muhteşem bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Her biri, zamanı yavaşlatmak veya bir yaratığa dönüşmek gibi nefes kesici farklı süper güçlere sahip eşsiz Şampiyonlardan birini seç. Dünyanın en güzel köşelerinde tüm olumsuzluklara karşı savaş ve son hayatta kalan sen ol. İster tek başına ister arkadaşlarınla savaş.

Düşmanı ortadan kaldırmanın en kısa yolu gerçekçi ateşli silahları kullanmaktan geçse de avantaj kazanmak için büyüden de faydalanmayı unutma. Kanınla mühür çiz veya kadim ritüeller gerçekleştir, düşmanlarına büyü torbası fırlat ve sana özgü sıra dışı güçleri kullan. Tüm haritayı sele boğabilir veya güneş tutulmasına sebep olabilirsin. Tuzakları kur, zombileri uyandır veya kendini başkalarının yanına ışınlayarak savaştan tüy. Yine de ilk iş, düşmanları öldürerek günahkâr ruhları toplamak. CRSED evreninde büyüleri satın alabilmenin tek yolu budur.

Özellikler:
– Aksiyon dolu ve devasa PvP savaşlar: Göz alıcı ve alabildiğine ayrıntılarla dolu bir mekâna yolculuk ederek oyuna başlayan onlarca savaşçı, ölümcül Karanlık Alan duvarlarının daralmasıyla devamlı küçülen savaş meydanının merkezine ulaşmaya çalışırlar.
– Oldukça gerçekçi modellemelere sahip ve sayısı devamlı artan silahlar (Mosin-Nagant veya MG-42 Makineli Tüfeği gibi, 20.yy. savaş meydanlarında kullanılmış klasik teçhizatlar ve modern silah koleksiyonları) ve savaş zırhları.
– Müttefikleri iyileştirmeye yarayan, düşmanı yavaşlatan, farklı tuzaklar kurabilmene imkân tanıyan, zombileri uyandırmanı ve hatta ışınlanarak beladan kurtulmanı sağlayan onlarca şeytanî güç.
– Uzun mesafeleri katetmene yardımcı olacak birçok kara aracı ve bot.
– Derinlikli kişiselleştirme sistemi: Yeni mühürler, ritüeller, takımlar, maskeler, ifadeler, mezar taşları, kamara yardakçıları ve diğer öğeleri oluşturabilir ve bunları öğrenebilirsin. Bazıları sana özgü Şampiyon dizilimin için, bazılarıysa yalnızca görünüm açısından önemli olacaktır.

CRSED oyununu hemen ücretsiz indir! Şampiyonunu seç ve savaş meydanında mermilerle büyülerden faydalanarak en iyinin kim olduğunu göster!

Download Android, iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.