AndroidiOS

Call Of Duty Warzone Mobile hakkında bilmeniz gereken herşey

Call of Duty® : Warzone™ Mobile Duyurusu

Call of Duty: Next’te açıklanan Call of Duty®: Warzone™ Mobile , Call of Duty®’de yeni bir çağı başlatmak için Call of Duty®: Modern Warfare® II ve Call of Duty® : Warzone™ 2.0’a katılacak. Heyecan verici bir Battle Royale oynanışı, Operatörler, Silahlar, konumlar gibi özgün içerikler ve Call of Duty: Warzone mobilde bir maçta 120’ye kadar gerçek oyuncuyla savaşan ücretsiz Call of Duty: Warzone Mobile , Hareket halindeyken Battle Royale’ı yeniden tanımlayın.

Call of Duty: Modern Warfare II , Call of Duty: Warzone 2.0 ve Call of Duty: Warzone Mobile genelinde yeni birleştirilmiş teknolojiden yararlanan oyuncular, birçok sosyal özelliği (arkadaşlar ve sohbet kanalları gibi) Battle Pass ve çapraz ilerlemeyi paylaşabilir.

Harika bir el cihazı deneyimi sağlamak için mobil cihazlar için tasarlanan Call of Duty: Warzone Mobile , hem Call of Duty gazilerini hem de oyuna henüz yeni başlayanları desteklemek için mobil cihazlara özel etkinlikler, oynatma listeleri ve içeriğin yanı sıra derin kontrol özelleştirme seçenekleri sunacak şekilde ayarlanmıştır.

Call of Duty stüdyoları ve Activision’daki teknoloji ekipleriyle işbirliği içinde Call of Duty: Warzone Mobile , Activision Shanghai Studio, Beenox, Digital Legends ve Solid State Studios’tan ekipleri içeren çok stüdyolu bir mobil kuruluş tarafından ortaklaşa geliştiriliyor.

Android™ üzerinde Call of Duty: Warzone Mobile için ücretsiz ön kayıt, 2023’te Android ve iOS mobil cihazlarda dünya çapında beklenen sürümden önce açıldı.

Ayrıntılar: Mobil Cihazınızda Call of Duty: Warzone Deneyimi

Call of Duty: Warzone Mobile gelecek yıl piyasaya çıktığında ne beklemelisiniz? Call of Duty: Warzone Mobile’ı Call of Duty: Modern Warfare II ve Call of Duty: Warzone 2.0 ile birleştiren yeni silahlar kullanarak tanıdık bir savaş alanına dönüştürdük. İşte şimdi bilmeniz gereken ilk bilgiler:

 • Mobil Oyuncular: Verdansk’a Hoş Geldiniz!  Lansmanda (çıkış tarihinde) oyuncular ilk kez mobil cihazlarda efsanevi Verdansk haritasına atlayacaklar. Bu tıpkı hatırladığınız gibi Verdansk: Baraj. Televizyon istasyonu. Kereste. Tarım arazisi. A (kapalı) Stadyum. Şehir merkezi. Tren istasyonu. Hapishane. Askeri Üssün yakınındaki karla kaplı tepelerden SuperStore’un sıcak ortamına kadar kadar, ayırt edici manzaralar, kentsel alanlar, açık savaş alanları ve dar alandaki her yerde savaşmaya hazır olun.
 • Call of Duty®: Warzone™ 2.0 haritası – Al Mazrah – gelecekte Warzone Mobile oyununa gelecek. 
 • Toplanın ve Kalkın: İster aceleyle önemli noktalara ulaşıyor olun, ister düşman saldırılarından biraz korunmaya ihtiyaç duyuyor olun, çeşitli kara tabanlı araç ve uçaklarla yerde veya gökte düşmanlarınıza karşı savaşın.
 • Onaylanan İstasyonları Satın Alın: Nakit toplayın ve haritaya yayılmış Satın Alma İstasyonlarında harcayın, silahlarınızı Alan Yükseltmeleri, Katliamlar, Canlandırma Jetonları, Yüklemeler ile güçlendirin ve savaşın gidişatını değiştirmeye yardımcı olun.
 • Onaylanan Sözleşmeler: Verdansk genelinde bulunan Sözleşmeleri üstlenin; bu isteğe bağlı mini görevler, nadir ganimet, maç içi Nakit, DP, Silah DP’si elde etmenizi sağlar ve rekabette üstünlük kazanmanıza yardımcı olur.
 • İkinci Şans – Gulag! 1v1 kazanan her şeyi alır silahlı çatışmada karşı karşıya gelin ve hayatta kalmak için ikinci bir şans kazanın! Verdansk’ta elenirseniz, Gulag’da bir düşmanı alt edin; kazanın ve maça geri dönün.

Çapraz İlerleme ile Derin Franchise Bağlantısı

Birleşik Call of Duty teknolojisi ile oyuncularçeşitli yenilikler bekliyoruz, yeniCall of Duty: Warzone Mobile gelecek yıl dünya çapında piyasaya çıktığında özellikler ve derin bağlantı .İşte bunun nasıl işleyeceğine dair bazı ön bilgiler:

 • Derin Bağlantılı Silahlar ve Operatörler: Call of Duty: Warzone Mobile , konsol ve PC’de Call of Duty: Modern Warfare II ve Call of Duty: Warzone 2.0’da gelen aynı silah ve Operatörlerin çoğuyla dolu .
 • Bir Paylaşılan Deneyim: Çapraz ilerleme ile oyuncular, Call of Duty: Warzone Mobile , Call of Duty: Modern Warfare II ve Call of Duty: Warzone 2.0’da Battle Pass’ı ve daha fazlasını geliştirebilir.
 • Örnek Kilit Açma #1: Konsolda veya PC’de Call of Duty: Modern Warfare II veya Call of Duty: Warzone 2.0 oynarken yeni bir silahın kilidini açın , ardından bu silaha Call of Duty: Warzone Mobile’da mobil cihazınızdan erişin .
 • Örnek Kilit Açma #2: Call of Duty: Warzone Mobile’da yeni bir Operatörün kilidini açın ve konsolda veya PC’de Call of Duty: Modern Warfare II veya Call of Duty: Warzone 2.0 oynarken yanınıza alın .
 • Gelişmiş Sosyal Yenilikler: Arkadaş listeleri ve sohbet kanalları ayrıca Call of Duty: Modern Warfare II veya Call of Duty: Warzone 2.0’da paylaşılır , böylece arkadaşlarınızla nerede oynamayı seçerlerse seçsinler iletişim halinde kalabilirsiniz.

Call of Duty: Warzone Mobile : Mobil Oyuncular için Tasarlandı

Oyunun gelişiminin her yönü mobil oyuncular için özelleştirilmiştir:

 • Mobil Optimizasyon: Call of Duty’den beklediğiniz üstün doğruluk, özgünlük ve performansı sunmak için hareket, nişan alma ve silah kullanımından fizik, animasyon ve sese kadar her şey mobil oyun için optimize edilmiştir .
 • Oynama Şekliniz İçin Tasarlandı: Mobil cihazlar için derin kontrol özelleştirme seçenekleriyle, beceri seviyeniz ne olursa olsun oyununuzu alıp oynayabilirsiniz. Birkaç maça daha gizlice girmek isteyen mobil oyun profesyonelleri, PC ve konsol oyuncuları ve hatta oyunun akışına girmek için biraz fazladan yardıma ihtiyacı olan yeni oyuncular bile: Biz sizin yanınızdayız.
 • Kişiselleştirilmiş İçerik: Oyun ayrıca, mobil cihazlara özel güçlü etkinlikler, özelleştirilmiş çalma listeleri ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız çeşitli özel içerikler sunacak.

Oyun içi Ödüller için Şimdi Ön Kayıt Olun!

Call of Duty: Warzone Mobile için şimdi ön kayıt yaptırarak lansman gününde katılmaya hazır olduğunuzdan emin olun :

 • Ön kayıt için şimdi Google Play Store‘a gidin!
 • Ön kayıt ve lansmanla ilgili güncellemeler için Call of Duty: Warzone Mobile sosyal ağlarını veya Call of Duty Blogunu takip edin .
 • Topluluk mitingleri ve küresel ön kayıt oyuncu kilometre taşları karşılanırsa, oyun başladığında bir dizi etkileyici ödül almayı bekleyin:
  • Beş Milyon Ön Kayıt: Amblem: Dark Familiar ve Vinyl: Foe’s Flame  
  • 10 Milyon Ön Kayıt: Plan (X12): Cehennem Prensi.
  • 15 Milyon Ön Kayıt: Blueprint (M4): Archfiend.
  • 25 Milyon Ön Kayıt: [[REDACTED]]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.