AndroidiOS

CAPTAIN TSUBASA: ACE Android için test edilebilir

CAPTAIN TSUBASA: ACE Android için Flipinler’de Google Play Store üzerinden veya APK indirerek test edilebilir.

CAPTAIN TSUBASA: ACE, Majed Kamel ve Bassam Amer gibi oyuncuları kontrol edebildiği bir oyundur. Resmi lisansa sahip çok oyunculu, beceriye dayalı bir mobil futbol oyunudur. “Dream Team” ve “Trump Card Competition” gibi çeşitli oyun modlarını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca heyecanlı futbol maçlarının keyfini doyasıya çıkarabilirlirsiniz. Çeşitli oyuncu geliştirme oyunları, her maçta büyümenin ve ilerlemenin keyfini çıkarmanıza yardımcı ol.

CAPTAIN TSUBASA: ACE mobil oyunu Majed Kamel, Bassam Amer, Walid ve diğerleri gibi karakterlerin harika anlarını çarpıcı 3D grafiklerle doğru bir şekilde yeniden yaratıyor. Oyuncular sahada koşmak, futbol için koşmak ve zafer için savaşmak için tanıdık oyuncuları kontrol et!

Oyunda iki farklı mod var. Dream League (oyuncuların tüm takımı kontrol ederek rakiplerle kapıştığı 11’e 11 modu). Hatta Trump Tag Competition modu da var. Oyuncunun bir oyuncuyu kontrol ettiği ve savaşta takım arkadaşlarıyla işbirliği yaptığı 5’e 5 modu. Dahası farklı yüzleşme biçimleriyle, herkese tamamen farklı yüzleşme deneyimi yaşatıyor. Şimdi oyuncular, birden fazla oyuncuyu kontrol etmenin ve yoğun taktik ve beceri savaşlarının yanı sıra klasik oyuncuları toplayabilirler. Hatta hayallerindeki futbol takımını kur.

Şimdi ünlü oyuncuların düzenli olarak yer aldığı eksiksiz bir kadro kurun

Sayısız insan, Majed Kamel, Bassam Amer, Tarek ve Walid gibi klasik karakterlerin büyümesine tanık oldu. “Captain Tsubasa: Ace” mobil oyununda, sayısız maçta bize eşlik eden karakterler görünmektedir. Hatta gelecekte sizi bekleyen birçok güçlü yabancı oyuncu olacak. Klasik oyuncuların ayak izlerini takip edin ve futbol dünyasında Majed Kamel gibi karakterlerin büyüme yolculuğunu yeniden yaşayın!

Her maçta, dövüşmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. “Captain Tsubasa: Ace”, günlük hayatın rüyalarına musallat olan ve gençliğin tatlı anlarını duyuran klasik anime oyun hikayesini yeniden üretiyor. Birçok ünlü sahne yeniden yaratılmaktadır. Oyunda yüksek çözünürlüklü 3D grafikler. Hırsımızı ve dokunuşumuzu yeniden kazanalım ve ortak futbol hayalimizin peşinden koşalım!

Şimdi aşağıdaki linklerden APK olarak indir veya Flipinler üzerinden Google Play Store‘dan indir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.