AndroidiOS

Delta Force: Hawk Ops Beta testi Çin’de başlıyor

Delta Force: Hawk Ops Beta için kayıt formu açılmıştır. Yakında Çin’de Android, iOS ve PC için testlere başlanacaktır.

Delta Force: Hawk Ops adlı nişancı oyunu için Çin’de Kapalı Beta Testi gerçekleştirilecektir. Haber yazıldığı sırada 40.000’den fazla Çinli tarafından başvuru yapılmıştır. Oyuna katılım sağlamak için Çin’deki bir pazarda oyun sayfası bulunmakta ve başvuru buradan doldurulabilmektedir.

Oyunun beta testine katılmak için buradaki bağlantıya tıklanmalıdır.

iOS, Android ve PC platformlarındaki oyuncular beta testine katılabilirler. Katılımcılardan sadece kişisel bilgileri ve oyun türü tercihleri değil, aynı zamanda oyunu test etmek için kullanacakları cihazın teknik özellikleri de belirtilmelidir.

Anketin sonunda oyunculardan WeChat, QQ hesapları ve Çin telefon numarası da istenecektir. Bu şekilde beta testi “beyaz liste” üzerinden gerçekleştirilecektir, yani kurulum dosyası ile sistemi yanıltmak mümkün olmayacaktır.

Delta Force’un beta testinin ne zaman başlayacağı henüz bilinmemektedir. Ancak Ağustos sonu veya Eylül başında başlayacağı umulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.