Caves of Lore’un geliştiricileri gerçekçi ışıklandırma için baya para harcamışlar

Caves of Lore, Android ve PC’de kullanılabilir. Bu oyun geceleri ateş veya meşale ışığında çok güzel.

Caves of Lore, akıllı telefonlar ve PC için bir oyundur. 21 Ocak’ta Steam ve Google Play’de yayınlandı, yalnızca bu, yaklaşık 220 TL’ye mal olan premium bir proje. Bunun için oyuncular, sınıflara bölünmüş 6 karakterden oluşan bir grup oluşturabilecekleri tek oyunculu bir rol yapma kampanyası alacaklar.

Caves of Lore geliştiricileri 65’ten fazla büyü, aynı sayıda kahraman becerisi, 50’den fazla canavar, 40’tan fazla NPC ve 30’dan fazla görev vaat ediyor. Arsa, muhtemelen farklı biyomlarda 20’den fazla yerde gelişiyor. Oyuncular yüzlerce eşya ve on binlerce büyü toplayabilecekler.

Caves of Lore’un fragmanında ve ekran görüntülerinde özellikle dikkat çeken, pikselli grafiklerle de olsa akıcı karakter animasyonları ve gerçekçi ışıklandırma, neredeyse RTX veriyor. Gönderilerden birinde, Caves of Lore’un geliştiricileri yakında bir iOS sürümünü yayınlama sözü veriyor.

Caves of Lore’un yaratıcıları bile düzelttikleri hatalardan bahsettikleri için şimdilik ilk incelemeleri beklemenizi tavsiye ediyoruz, ancak güncellemenin Google Play’de yayınlanması 10 günü bulabilir.

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.