AndroidiOS

Çevrimiçi nişancı oyunu One Shot Kills, botlar ile oynama imkanı sunacak

One Shot Kills‘in erken bir sürümü Amerikan Google Play Store ve App Store‘da yayınlandı.

One Shot Kills, Amerika Birleşik Devletleri’nde iOS ve Android‘de yayınlanan bir mobil çevrimiçi nişancı oyunudur. Bu, aynı Google Play’de 1.000’den fazla kez indirildiği için az sayıda oycuya sahip erken bir sürümdür. Muhtemelen içinde botlar vardır ve yeni bir maç arama süresi yaklaşık 30-40 saniye sürer.

One Shot Kills, izometrik oyun ve manuel kontrol sunar – oyuncu avatarı özelleştirir, bir vücut kiti, ekipman seçer ve turlara bölünmüş 2 takımlı çatışmalara koşar. Kurallar basit – kimin takımı ölürse o kaybetti. Botların o kadar hareketli olması üzücü ki, nereye kaçacağınızı ve nasıl ateş edeceğinizi bilseniz bile, düşmanları kendi başınıza öldürmeniz zor; ve atışlar öyle işliyor ki vurduğunuz mu müttefik mi belli değil.

One Shot Kills oyuncuları Lider Tablosunda yükselebilecek. Geliştiriciler, bu oyunun yok edilebilecek bir ortama sahip HD grafiklere sahip olduğuna dikkat çekiyor. Proje ayrıca günlük ödüller ve çevrimdışı egzersizler sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.