AndroidiOS

City of Outlaws açık dünya GTA benzeri Mobil oyun

City of Outlaws Android kullanıcılar için erken erişimde çıktı. GTA oyunlarına benzer açık dünya suç ve çete oyunudur.

“City of Outlaws” adlı gangster temalı çok oyunculu açık dünya RPG oyununda, memleketine dönen ve eski ihtişamının rakip çeteler tarafından yağmalandığını keşfeden bir gangster olarak, eski statüsünü geri almak için kardeşlere adım adım liderlik edilecektir. Oyunda çeşitli gangster görevlerine katılınacak, silahlar toplanacak, uşaklar işe alınacak ve araçlar özelleştirilebilecektir. Ayrıca oyunda çevreyle etkileşime girilirken dikkatli olunması gerekecektir; çünkü suç faaliyetleri veya yayaların yaralanması gibi eylemler, şehir çapında bir insan avının tetiklenmesine neden olabilecektir.

Oyunda ayrıca açık dünya tasarımı sayesinde diğer oyuncularla etkileşime geçilebileceksiniz. Onlarla işbirliği yapılabileceksiniz. Ayrıca çeşitli silahlar ve mühimmatlarla donanarak PvE ve PvP çatışmalarına katılınabilecekti. Düşmanlar alt edilmeye çalışılacaktır. Araba seçenekleri de geniş olacak; spor arabalardan büyük kamyonlara kadar çeşitli araçlar kullanılabilecektir. Aynı zamanda oyun içi ekonomi ve ev dekorasyonu gibi özellikler de bulunacaktır.

Oyunda iki farklı yaşam tarzı seçeneği sunulacaktır. Ya kana susamış bir gangster olarak hayatta kalmaya çalışılacaksınız. Ya da daha huzurlu bir vatandaş olarak moda ürünleri toplanarak, evler dekore edilerek ve gezilere çıkılarak daha sakin bir hayat yaşanmaya çalışılacaksınız. Ancak her iki yolun da riskleri ve zorlukları olacaktır.

Oyunun amacı, memleketindeki gangster çetesinin eski ihtişamını geri kazanmaktır. Çeşitli görevleri yerine getirerek gücü artırmak ve düşmanlarla başa çıkmaktır. Hem aksiyon dolu çatışmaları hem de açık dünya keşfini bir arada yaşayacaksınız. Gangster temalı RPG seven oyuncular için ilgi çekicidir.

City of Outlaws Görüşlerimiz

Oynanabilirlik
Optimizasyon
Grafikler
Sesler

Oynamaya Değer

City of Outlaws açık dünyası ve hikaye tabanlı görevleri ile mobil cihazlarda vakit öldürülebilecek türlerden biridir. Onu denemeye değer.

User Rating: Be the first one !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.